Pažinkime muzikos instrumentus

Ruduo – įprastas sujudimo metas Prienų meno mokyklos mokytojų ir mokinių gyvenime. Jaunieji muzikantai, padedami nuoširdžiai ir kūrybingai dirbančių mokytojų, rengiasi įvairiems konkursams, festivaliams, koncertams.

Lapkričio 28 d. mūsų mokyklos mokiniai koncertavo Prienų lopšelyje-darželyje „Pasaka“. Edukacinėje pamokoje-koncerte „Pažinkime muzikos instrumentus“ dalyvavo Gustė Raškevičiūtė (1 kl.), Deimantė Bubnytė (1 kl.), Eglė Laukaitytė (1 kl.), Liepa Sabaliauskaitė (1 kl.), Sofija Kotryna Juškevičiūtė (1 kl.), Tėja Mikušauskaitė (1 kl)., Oskaras Liniauskas (1 kl.), Greta Marčiulionytė (2 kl.), Bernadeta Vilkonytė (2 kl.), Rusnė Matusevičiūtė (3 kl.), Gerda Kašinskaitė (3 kl.). Mokinius paruošė mokytojos Tamara Speteliūnienė, Jurgita Virbickienė, Oksana Kovalenko, Laura Vaznienė, Snieguolė Sinkevičienė, Renata Žaldarienė. Mokytojoms džiugu, kad mokiniai noriai dalyvavo renginyje. Ypač atsakingai ruošėsi pirmokai, nes daugeliui tai buvo pirmasis, kaip atlikėjo, pasirodymas. Renginio metu mažiausiems klausytojams buvo suteikta galimybė pažinti įvairius muzikos instrumentus, praplėsti akiratį ir patiems patirti muzikavimo džiaugsmą.

Mes, mokytojai, stengiamės įkvėpti vaikus bendravimui per muziką, padėti pajusti tikrą skonį, kad muzikos kalba nuo pat mažens taptų ne tik artima, bet ir gimtąja kalba. Muzikuojant atsiskleidžia ir patys vaikai, ir jų požiūris į aplinkinį pasaulį. O mums, kai šalia – jauni atlikėjai, tikrai yra kuo pasidžiaugti!

Prienų meno mokyklos vyr. mokytoja Oksana Kovalenko

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close