Samsung jau 10 metų iš eilės gamina aukštos klasės telefonus. Ta proga jie sukūrė savo jubiliejinį modelį „Galaxy S10“. Išankstinių užsakymų duomenimis, išmaniųjų telefonų gamintojas su šiuo leidiniu tikrai neprašovė – pagal oficialią gamintojo pateiktą informaciją užsakymų skaičiai stipriai pranoko lūkesčius. Skaičiai net 50 procentų didesni, nei gamintojas tikėjosi.

Tiems, kurie dar nėra tikri, ar verta mokėti virš tūkstančio eurų, bandysime padėti šiuo straipsniu.

„Samsung Galaxy S“ serijos įrenginių dizainas mažai keitėsi per pastaruosius du metus, tačiau išlaikydami tą patį dizainą gamintojai keitė daugybę išvaizdos detalių, todėl niekas paėmęs į rankas naujajį S10 nepagalvos, kad tai gal būt S9 arba S8.

Kamera

Atsirado itin plataus lauko fotografavimo rėžimas, taip pat macro rėžimas fotografuoti objektus iš labai arti. Samsung ypač smarkiai šuoliuoja į priekį filmavimo srityje. Puikus vaizdo stabilizavimas, filmavimas HDR10+ formatu. Vargu ar rasite geresnį telefoną atostogoms įamžinti.

Akumuliatorius

Galaxy S10+ akumuliatoriaus talpa – 4100 mAh. Telefonas atlaiko maždaug dvi paras, o pasikrauna per pusantros valandos, todėl naktimis palikti krauti nebereikia. Maloni smulkmena – Samsung įkrovimo adapteris yra kompaktiškas ir mažai sveria.

Kita vertus, Samsung akivaizdžiai nukopijavo belaidį kitų įrenginių krovimą iš telefono akumuliatoriaus. Nors šis atnaujinimas nėra priskiriamas naudingoms funkcijoms, tačiau belaidžiu būdu galima pakrauti ausines ir išmanųjį laikrodį, tad kritiniu atveju galima pasikrauti šiuos įrenginius be jokių laidų ir rozečių.

Programinė įranga

Dažniausiai gamintojai atsižvelgia į naudotojų atsiliepimus, tačiau dėl „Bixby“ „Samsung“ neperkalbėsi. Naujame modelyje įdiegtas specialus „Bixby“ iškvietimo mygtukas, todėl tikėtina, kad bent jau sumažės netyčinių „Bixby“ iškvietimų.

„One UI“ sistema turi puikų dizainą, tačiau norint patogiai ja naudotis reikia prie jos priprasti. Pavyzdžiui panaikinta apatinė mygtuko juosta ir pakeista valdymu gestais ir braukymais. Atrodo patogu, tačiau reikės laiko įprasti. Žinoma yra galimybė naudotis ir virtualiais mygtukais.

Nustatymų meniu iš pažiūros aiškus, jame rasti reikiamus parametrus kėblumų kilti neturėtų. Patogu ir tai, kad įpratusiems prie senesnių „Android“ nustatymų meniu, padarytos užuomenos, kad būtų lengviau rasti norimas funkcijas, kurios šiais laikais perkeltos į kitas vietas. Pavyzdžiui anksčiau telefono gamyklinių parametrų atkūrimas buvo pačioje meniu apačioje skiltyje „Apie telefoną“. Naujoje „Android“ versijoje šis nustatymas perkeltas į „Vartotojų ir privatumo“ skiltį. Tačiau vartotojas įsijungęs skiltį „Apie telefoną“ gauna paklausimą, ar jis šioje sekcijoje ieško gamyklinių parametrų atstatymo.

Sugedo telefonas? Telefonu taisykla Vilnius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close