Populiarėjanti sporto šaka ir stipriausi atletai: jėgos trikovės varžybos Prienų arenoje

Lapkričio 24 d. (sekmadienį) 10:00 val. Prienų arenoje (pramonės g.20, Prienai) vyks Tarptautinės trikovės federacijos (WRPF Lithuania) organizuojamas Lietuvos jėgos trikovės čempionatas. Laukiamiausios metų varžybos, skirtos išaiškinti šio sporto Lietuvos čempionus bei rekordininkus, taip pat tai yra kvalifikacija į Europos bei Pasaulio čempionatus. Sporto entuziastai kviečiami nemokamai stebėti varžybas.

Tarptautinės jėgos trikovės federacija organizuoja varžybas jėgos trikovės, štangos spaudimo, štangos spaudimo ir traukos (push-pull) bei štangos traukos (deadlift) disciplinose. Sportininkai rungiasi atskirose kategorijose pagal lytį, amžių bei kūno svorį, tad galimybės varžytis lygiomis galimybėmis ir laimėti yra realios kiekvienam sportininkui. Jėgos sportas pasaulyje itin populiarus ir Lietuvai net tarptautinėje arenoje atstovauja ne vienas stiprus sportininkas, tačiau dažnas žmogus vis dar nėra net girdėjęs apie tokią sporto šaką apskritai. „Tai ir yra mūsų misija – populiarinti šį sportą. Kviečiame atvykti stebėti varžybų ir būtinai išmėginti trikovę patiems. Ne vienas yra sakęs, kad pabandęs ir pamatęs augančius rezultatus nebegali sustoti“ — kvietimu dalijasi renginio organizatorius ir federacijos prezidentas Deividas Kasulis.

Tarptautinė trikovės federacija (WRPF Lithuania) yra nepriklausoma organizacija, sukurta populiarinti jėgos sportą bei remti sportininkus, demonstruojančius rekordinius rezultatus jėgos trikovės veiksmuose. Vienos iš svarbiausių federacijos vertybių – pozityvumas bei harmonija su visomis organizacijomis ir federacijomis bei aukšto lygio varžybų organizavimas. Federacija ypač didelį dėmesį skiria sportininkams, jų komfortui bei adekvačiam atlygiui už pademonstruotus rezultatus varžybose.

Startui užsiregistravo kelios dešimtys jėgos atletų iš Lietuvos bei užsienio šalių, tarp kurių tokie žinomi sportininkai kaip Gilbertas Tamulevičius – daugkartinis varžybų dalyvis, nugalėtojas bei prizininkas ne tik jėgos trikovėje, bet ir galiūnų sporte, Vladimir Agasaryan – daugkartinis Jungtinės Karalystės, Latvijos, Ispanijos čempionas bei Lietuvos rekordininkas štangos spaudimo veiksme. Drauge su šiais patyrusiais sportininkais rungsis ir ne vienas perspektyvus trikovės sporto varžybų debiutantas. Šis sportas nėra išskirtinai vyriškas – ant platformos išvysime ne vieną merginą, tarp kurių šių metų Pasaulio rąsto kėlimo čempionato prizininkė bei Lietuvos rąsto kėlimo rekordininkė savo svorio kategorijoje Ieva Dzevaltauskaitė-Kartanienė.

Varžybos vyks lapkričio 24 d. Prienų arenoje pramonės g. 20, Prienai. Sportininkai ruošiasi startui nuo 08:00 val. žiūrovai kviečiami atvykti 10:00 – 19:00 val. Renginys žiūrovams NEMOKAMAS!

Pagrindiniai varžybų rėmėjai: Prienų kūno kultūros ir sporto centras, Prienų rajono savivaldybė, Eglės sanatorija, Sportcup.lt, “Peilis ir šakutė”, Water+, Fortivitum.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close