home Birštone Mielos moterys, prieš gražiausias metų šventes kviečiame prisijungti prie prasmingos ir moteriškos iniciatyvos „Padovanok suknelę“

Mielos moterys, prieš gražiausias metų šventes kviečiame prisijungti prie prasmingos ir moteriškos iniciatyvos „Padovanok suknelę“

Kviečiame padovanoti Jūsų šiuo metu nebenešiojamas (nebetinkamo dydžio, atsibodusias, bet vis dar gražias ir tvarkingas) sukneles, batelius, papuošalus bei pradžiuginti Birštono moteris.

Sukneles ir aksesuarus iki gruodžio 4 d. galite nešti į Birštono savivaldybės tarybos priimamąjį (201 kab.).

Gruodžio 5 d. 17.30 val. lauksime Jūsų renginyje, kuris įvyks Birštono kultūros centro fojė (Jaunimo g. 4). Atsineškite šventinę nuotaiką, moterišką gerumą ir nepamirškite pasikviesti savo šeimos narių ar draugių.

Renginio metu moterims bus padovanotos suknelės, prie jų derantys bateliai, papuošalai ir kiti rėmėjų prizai. Vizažistės, stilistės patars dalyvėms ir padės sukurti bendrą šventinį įvaizdį. Dalyvių lauks profesionali fotosesija! Jūsų vaikučiais bus pasirūpinta – jie laiką smagiai leis tam skirtoje pramogų erdvėje.

Norinčios ne tik dovanoti sukneles, bet ir jomis pasipuošti ir kad Jums būtų sukurtas įvaizdis, stilius baigiamojo vakaro metu, registruokitės tel.
(8 319) 62 830.

Šventes pasitikime gražios!

Renginio globėja – Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė

Kilus klausimų, galite kreiptis tel. (8 319) 62 830

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close