Rajoninės pradinių klasių kvadrato varžybos

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Prienų savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre. Kvadrato varžybų tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį tautines vertybes.

Mūsų mokyklos komanda varžėsi su 4 komandomis iš Skriaudžių, Jiezno, Pakuonio ir Išlaužo mokyklų. Komandos labai rimtai nusiteikę išsirikiavo sporto salėje. Žaidžiant tikrai buvo „karšta“, o žaidėjus palaikė ir sirgalių komandos.

Mūsų mokyklos komandos žaidėjai žaidė vieningai. Jų akyse tikrai matėsi užsidegimas ir noras laimėti.

Valio! Mes laimėjom! 1-oji vieta atiteko „Revuonos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių komandai.

Komandos vadovė mokytoja Danutė Baranauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close