Parą laiko vyrai moterims Prienų rajone įrodinėjo savo fizinį pranašumą

Lapkričio 4 d. apie 15 val. 15 min. Prienuose, Vytauto g., laiptinėje, kaimynas smurtavo prieš moterį (g. 1996 m.). Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Lapkričio 3 d. apie 22 val. Prienų r., Stakliškių sen., Alšininkų k., gyvenamojo namo kambaryje, vyras (g. 1971 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1989 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Lapkričio 4 d. apie 23 val. 40 min. Prienuose, Stadiono g., buto kambaryje, konflikto metu, neblaivus (3.11 prom. alkoholio) vyras (g. 1974 m.) smurtavo prieš savo neblaivią (0.80 prom. alkoholio) sugyventinę (g. 1971 m.). Įtariamasis nesulaikytas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close