Per juokus į geresnę santuoką

Vienas iš pagrindinių Lietuvos šeimų centro siekių yra skatinti santuokos stiprinimo plėtrą. Ta proga šalyje vykdomas projektas – Mark Gungor dviejų dienų DVD seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“. Tai šventė poroms, galimybė linksmai praleisti laiką kartu ir kitomis akimis pažvelgti į savo sutuoktinį. Malonu pranešti, kad šis seminaras atkeliauja ir į Prienus. Gegužės 15-16 dienomos jis rengiamas parapijos namuose (Kęstučio g. 16). Pradžia 19 val.

Trečiadienį vyks pirma seminaro dalis „Pasakojimas apie dvejas smegenis“, kurioje Mark Gungor aiškina „santykių fizikos dėsnius“.

Ketvirtadienį – antra seminaro dalis „Nepakartojamas seksas“. Tai intriguojantis pasakojimas apie penkis žingsnelius, kuriuos autorius pataria porai žengti, norint patirti geresnį vedybinį seksą.

Seminare laukiami visi, ypač jaunesnio amžiaus žmonės, besirengiantys santuokai, ar jau susituokusios poros. Renginys tinka ne tik sutuoktiniams. Gyvenimiškų patarimų ir naudingos informacijos čia galės surasti kiekvienas.

Seminaro autorius Mark Gungor yra dvasininkas ir vienas žymiausių konsultantų šeimos ir vedybinio gyvenimo klausimais JAV. Taip pat jis veda radijo laidas, dirba lektoriumi, yra parašęs knygą ,,Laugh Your Way to a Better Marriage“.

Amerikiečio išsakyta tiesa apie vyrus ir moteris sudaužo daugelį nusistovėjusių stereotipų, šokiruoja, stulbina, kartais net erzina. Ir tai jis daro su pavydėtinu humoro jausmu.

Nepraleiskite galimybės atvykti į seminarą, kurio metu turėsite puikią progą geriau pažinti savo antrąją pusę ir linksmai praleisti laiką.

Seminaras nemokamas. Kavos pertraukėlių metu vyks diskusijos. Prie kavos ar arbatos puodelio kviečiame atsinešti kuklių vaišių. Smulkesnė informacija tel. 861835774

Onutė Valkauskienė   

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close