Gudrybės leidžiančios naudotis telefonu ilgiau

Mobiliųjų telefonų funkcionalumas ir tarnavimo laiko tarpas priklauso ne tik nuo pačio mobiliojo, tačiau taip pat ir tinkamos jo priežiūros bei eksploatacijos už kurią esame atsakingi mes patys. Žinoma, atsiradus gedimams – telefonų remontas Vilniuje atliekamas pigiai ir greitai, tačiau bet kuriuo atveju geriausia investuoti šiek tiek daugiau laiko, kuris garantuoja, kad įranga veiks sklandžiai.

Jeigu norite, kad mobilusis tarnautų kuo ilgiau – pasinaudokite keliomis gudrybėmis, kurias atskleidžia telefonų meistrai.

Baterijos veikimas

Nors iPhone 6S baterijos keitimas nėra brangi paslauga, tačiau keli paprasti patarimai padės užtikrinti ilgiau tarnausiantį mobiliojo akumuliatorių. Pirmiausia rekomenduojama išjungti visas nereikalingas programas. Taip pat pakrauti telefoną kiekvieną kartą, kai tik baterija siekia 40 procentų. Veiksnumui užtikrinti naudinga vengti šalčio, kuris taip pat pagreitina telefono išsikrovimą. Pats paprasčiausias būdas įsitikinti, kad telefonas veiks optimaliai ir nereikalaus per daug energijos – taupymo režimas, kuris integruojamas visuose išmaniuosiuose telefonuose.

Taupykite atmintį

Ne visi žino, tačiau mobiliojo eksploatavimo laiko tarpą gali nulemti net ir telefono atmintis. Norėdami užsitikrinti talpą – bendrinkite nuotraukas su savo elektroniniu paštu bei kitomis saugyklomis. Tokiu atveju reguliariai didelius failus galėsite ištrinti iš telefono arba atminties kortelių. Kuomet telefono talpa yra perpildyta – laikas pagalvoti apie naujo telefono pirkimą, kadangi naujai atsisiunčiamos programos užima vis daugiau vienos ir seno modelio telefonai jų paprasčiausiai “nebepaneša”.

Antivirusinė sistema – Jūsų telefone

Norėdami jaustis užtikrinti dėl sistemos veikimo – turėtumėte atsisiųsti antivirusines sistemas, kurios automatiškai arba rankinius būdu įjungus pašalins visus kenksmingus duomenis. Tokių programų naudojimas turi būti reguliarus, kadangi dažnai atsiradus dideliems virusams jų išvalyti nebegali net ir meistrai.

Stebuklingas ekrano stikliukas

Yra daug priemonių suteikiančių papildomą telefono apsaugą, tačiau mes siūlome naudoti tą, kuri yra beveik nematoma. Užklijuokite permatomą stikliuką ant telefono stiklo ir iškritus iš rankų pirmiausia suduš viršutinis, o pačio telefono ekranas liks visiškai sveikas. Tuomet teliks pakeisti viršutinį sluoksnį ir telefonas vėl bus su papildoma apsauga.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close