Indrė Stonkuvienė apie laiką, kai karjeros moteris turi pažvelgti į save naujomis akimis

„Asmeninis stilius, tai daugiau nei drabužiai – tai gyvenimo būdas, požiūris, vertybės. Manau, kad karjera ir darbas neturi užgožti individualumo. Darbe galima atrodyti dalykiškai ir kartu neprarasti savęs. Būtent tokį stilių kartu su „Monton“ ir pasiūliau projekto dalyvei Skaistei“, – sako viena žymiausių Lietuvos pramogų pasaulio moterų Indrė Stonkuvienė, neseniai debiutavusi ir televizijos projekte „Šok su žvaigžde“.

Klasikinis kirpimas ir netikėtos spalvos

Indrės Stonkuvienės ir „Monton“ organizuotame stiliaus konkurse dalyvauti panoro daugiau kaip 900 pretendenčių. „Ieškojome ambicingos moters, kuriai galėtume padovanoti naują žvilgsnį į save. Susipažinusi su Skaiste apsidžiaugiau, kad laimėjo ši atsakingą darbą dirbanti, originali, savo stilių turinti, artistiška mergina. Skaistės mėgstami drabužiai ir spalvos tapo atspirties tašku kuriant jai įvaizdžius – nusprendžiau, kad fotosesija bus puiki proga išbandyti drabužius ir spalvas, kurių įprastai mergina nesirenka“, – pasakoja I. Stonkuvienė.

Informacinių technologijų įmonėje dirbanti Skaistė Šliogerytė sako, kad darbui dažniausiai renkasi vienspalvius, juodos ir baltos spalvos drabužius. Ryškesni nebent akcentai. „Prisipažinsiu, išbandyti Indrės pasiūlytus derinius buvo smagu ir gana neįprasta. Aktyvus profesinis gyvenimas neretai pats padiktuoja, ką apsirengti, pavyzdžiui, mėgstamus sijonus dažnai tenka iškeisti į kelnes“, – sako Skaistė.  

„Nepaisant to, kad darbas įpareigoja atrodyti formaliai, į šią užduotį galima pažvelgti žaismingai. Pirmiausia, renkantis klasikinio kirpimo, bet ryškesnių spalvų drabužius, suteikiančius gyvumo ir energijos. Būtent originaliomis, ryškiomis spalvomis ir atspalviais rėmėsi visi deriniai, kuriuos sukūriau Skaistei. Vienas geriausių to pavyzdžių – klasikinė suknelė, dėl savo kirpimo puikiai tinkanti darbo aplinkai, tačiau kartu ir patraukianti dėmesį ryškesne spalva“, – sako I. Stonkuvienė.

Ruduo – pats geriausias laikas drąsesniems sprendimams

Skrybėlės, šalikai ir paltai gali padėti ne tik pasislėpti nuo rudeninės darganos, bet ir tapti originalumą bendram įvaizdžiui suteikiančiomis detalėmis. Tai taip pat gali tapti madingiausiais formalaus stiliaus akcentais.

„Galbūt daugelis nustebs, tačiau būtent renkantis šias detales reikia skirti daugiausia laiko. Pavyzdžiui, rekomenduočiau negailėti laiko renkantis skrybėlę, įsigyjant šaliką ar šalį, nes šie akcentai turi derėti prie bendro įvaizdžio ir drauge jį pagyvinti. Šiomis detalėmis galima išreikšti savo drąsesnes asmenybės puses, išbandyti ypač madingas spalvas ir medžiagas“, – pasakoja I. Stonkuvienė.

Renkantis svarbiausią rudens atributą – paltą – Indrė siūlo pirmiausia atkreipti dėmesį į medžiagos kokybę ir tinkamą kirpimą. „Žemesnio ūgio moterims tikrai reikėtų skirti daugiau dėmesio palto ilgiui, nes ilgi paltai vizualiai trumpina siluetą, o šaltuoju metų sezonu aukštakulniai ne visada tinkamiausia avalynė“, – sako pašnekovė.

Nebijoti savo įprasto stiliaus interpretacijų

Stilistės vaidmenyje Indrė Stonkuvienė – nebe pirmą kartą. Kaip prisipažįsta žymi moteris, žvilgsnis iš šalies, stilisto arba konsultanto patarimas parduotuvėje gali padėti rasti netikėtus ir kartu patogius derinius.

„Sakyčiau, kad laikas pažvelgti į save naujomis akimis ateina tada, kai nebesiseka sukurti nenuobodaus, išskirtinio stiliaus, kai metai iš metų jūsų spintoje nesikeičia švarkelių, kelnių ar sijonų kirpimai ar spalvos. Stilisto paslaugos jau nėra prabanga, todėl tikrai rekomenduočiau bent kartą jas išbandyti. Galbūt jums pasiūlys laisvesnio kirpimo madingą švarką arba priešingai – šiltą, jaukų ir elegantišką megztinį, puikiai derantį prie klasikinių kelnių. Vos kelios netikėtos idėjos gali pagyvinti jūsų įprastus derinius ir pradėti naujo darbinio garderobo kūrimą“, – pastebi I. Stonkuvienė.

„Galiausiai, jeigu laiko pasinaudoti stilisto paslaugomis nėra, siūlyčiau išnaudoti drabužių parduotuvių, kuriose yra didelis prekių asortimentas, privalumą – galimybę iškart pasimatuoti kelis drabužius ir nuspręsti, ar jie tarpusavyje dera“, – sako pašnekovė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close