Jaunasis galiūnas išlaikė savo pozicijas

Birželio 8 dieną Birštono gimnazijos stadione vyko jėgos turnyras „Lietuvos stipriausias moksleivis“. Jame dalyvavo 13 stipriausių moksleivių iš Kauno, Marijampolės, Alytaus, Jiezno, Stakliškių ir Birštono.

Jaunuoliai jėgas išbandė 5 rungtyse: rąsto kėlime, lagaminų nešime, kalavijo laikyme, automobilio traukime sėdint ir svorių sukėlime ant pakylos.

Jau po pirmųjų rungčių aiškėjo stipriausias, kuris pirmavo beveik visose rungtyse. Tai buvo praėjusių metų turnyro nugalėtojas Donatas Daučiūnas iš Kauno rajono Raudondvario gimnazijos, šį kartą surinkęs 64 taškus ir užtikrintai atsistojęs ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio.

Bendroje įskaitoje antroji vieta atiteko Šakių rajono „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleiviui Mindaugui Sutkaičiui, kurį nuo nugalėtojo skyrė 5 taškai.

Marijampolietis Martynas Brusokas, žinomo Lietuvos galiūno Sauliaus Brusoko sūnus, pasukęs tėvo pėdomis, šiose varžybose laimėjo trečiąją prizinę vietą, savo sąskaitoje sukaupęs 56 taškus.

Turnyre dalyvavo ir Lietuvos vicečempiono, Birštono galiūno Vido Blekaičio auklėtinis Eugenijus Pyragas, kuris pasitenkino aštuntąja vieta.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close