Dėl Alytaus gaisro atliktų oro tyrimų

Teikiame informaciją apie Alytuje kilusio gaisro poveikį oro kokybei Prienuose, kurią pateikė Aplinkos apsaugos agentūra:

Siekiant nustatyti Alytuje kilusio padangų gaisro poveikį kitiems miestams, spalio 20 d. Prienuose, o spalio 21 d. Balbieriškyje buvo paimti oro mėginiai lakiųjų organinių junginių koncentracijai nustatyti.

Spalio 23 dieną, trečiadienį, gauti spalio 20 dieną imtų mėginių rezultatai. Juose aptikta benzeno, etilbenzeno, m,p-ksileno, o-ksileno, stireno, tolueno, heksano. Benzeno koncentracija Prienuose siekė 0,002 mg/m3.ES ir Lietuvos teisės aktuose šio teršalo koncentracijos vertinimui nustatyta metinė ribinė vertė – 5 mikrogramai/m3.

Spalio 21 d. paimtų mėginių rezultatai dar nepaskelbti. Visą informaciją galima sekti Aplinkos apsaugos agentūros interneto puslapyje adresu http://gamta.lt/cms/index

Prienų rajono savivaldybės inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close