Beveik tą pačią akimirką, Prienuose, susikivirčijo mama su dukra ir tėvas su sūnumi

2019-10-14 apie 21 val. Prienuose, F. Martišiaus g., konflikto metu, moteris (g. 1978 m.) smurtavo prieš savo nepilnametę dukrą (g. 2004 m.). Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

2019-10-14 apie 21 val. 30 min. Prienuose, Maironio g., namuose, katilinėje, buitinio konflikto metu, vyras (g. 2001 m.) smurtavo prieš savo tėvą (g. 1977 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close