home Lietuvoje Sustiprintas dėmesys vairuotojams ir pėstiesiems

Sustiprintas dėmesys vairuotojams ir pėstiesiems

Artėjant Europos saugaus eismo dienai, kuri minima spalio 13 d. (sekmadienį), Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdys prevencines policines priemones Alytaus miesto ir rajono keliuose.

Šių priemonių metu dėmesys bus skiriamas vairuotojų blaivumui, saugiam vairuotojų ir pėsčiųjų elgesiui. Svarbu suprati, jog nesaugus eismo dalyvių elgesys bei drausmingumo stoka tiesiogiai įtakoja eismo įvykių skaičių. Tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems būtina laikytis Kelių eismo taisyklių, prisiimti atsakomybę už savo ir aplinkinių saugumą kelyje. Saugus dalyvavimas eisme – visų eismo dalyvių atsakomybė.

Akcijos metu bus dalijami atšvaitai bei informaciniai lankstinukai „Vairuok saugiai ir ramiai“, primenantys, kad pyktis už vairo – grėsmė Tavo saugumui.

Įvykusių priemonių rezultatai:

Spalio 11 d. (penktadienį) nuo 15 val. iki 17 val. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų vykdytos policinės prevencinės priemonės metu patikrinta 865 vairuotojai. Išaiškinti du vairuotojai, kuriems nustatytas lengvas girtumas (0.58 prom. ir 0.79 prom. alkoholio). Taip pat du vairuotojai vartoją (0.20 prom. ir 0.27 prom. alkoholio) alkoholį, tačiau neviršiję leistinos ribos.

Džiugu, kad Alytaus mieste ir rajone vykdyto reido metu iš beveik 900 patikrintų asmenų buvo užregistruoti tik du lengvai apgirtę vairuotojai.

Alytaus apskrities policija primena, kad vairuodami išgėrę Jūs rizikuojate savo ir kitų asmenų gyvybe.

Linkime vairuoti saugiai ir ramiai.

Alytaus apskr. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close