Prasidėjo „Ąžuolo“ progimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcija

Spalio 11 d., praėjusį penktadienį, prasidėjo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbai. Darbus vykdo UAB „Rolana“. Darbų vertė – 263000 eurų.

Projekto įgyvendinimo metu bus įrengta dirbtinės dangos futbolo aikštė (plotas 2610 kv. m), bėgimo takai, rutulio stūmimo (zona) sektorius, šuoliaduobė, lietaus vandens surinkimo ir nuvedimo į esamus lietaus nuotekų tinklus sistema, taip pat treniruočių laipteliai ir futbolo vartai bei kamuolio gaudyklės.

Šiais metais planuojama paruošti paviršių, o kitų metų pavasarį užbaigti darbus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close