Polinių pamatų įrengimas – ekonomiškas ir greitai įgyvendinamas projektas

Pamatų įrengimui neretai tenka paskirti gana nemažų investicijų, o darbų eiga ne visada yra tokia sparti kaip norėtųsi. Būtent dėl šių priežasčių pastaruoju metu vis labiau populiarėja poliniu pamatu irengimas, džiuginantis įvairiais privalumais. Rinktis būtent tokią galimybę nusprendžiama dėl įvairių priežasčių, taigi, pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

Mažesnės darbo sąnaudos

Įprasta manyti, kad pamatų įrengimas pareikalaus iš tiesų nemažai laiko, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Jei siekiama, kad darbų atlikimas būtų kiek įmanoma spartesnis, tikrai pravartu pasidomėti galimybe įrengti polinius pamatus, kurie gali būti pritaikomi tikrai dažnose situacijose. Kartais kito tipo pamatai dėl nepalankių geologinių sąlygų paprasčiausiai negali būti įrengiami, tačiau tuomet, jei nusprendžiama rinktis polinius pamatus, viskas vyksta gerokai sklandžiau. Mažesnės atliekamų darbų sąnaudos visuomet reiškia ir mažesnes išlaidas, tad tokia galimybė gali būti viena palankiausių.

Prireiks mažiau statybinių medžiagų

Polinių pamatų įrengimas reikalauja maždaug 40 procentų mažiau betono ir armatūros, todėl pasirinkę būtent šią galimybę gali džiaugtis sutaupę pinigų. Mažesnis statybinių medžiagų kiekis taip pat teigiamai atsiliepia ir aplinkos švarai, todėl toks pasirinkimas puikiai tinka ir tada, jei rūpinamasi, kad aplinkos tarša būtų kiek įmanoma mažesnė.

Nesuardoma grunto struktūra

Poliniai pamatai pasižymi itin didele laikomąja galia, tačiau įrengiant šiuos pamatus nėra pažeidžiama grunto struktūra. Kartais, kuomet gruntas nėra pakankamai stabilus, nėra galimybės įrengti kito tipo pamatų, todėl polinių pamatų įrengimas gali būti vienintele išeitimi. Jei siekiama, kad pamatų įrengimas pareikalautų kiek įmanoma mažiau pastangų, o rezultatas būtų kuo geresnis, ši galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Didelės pritaikymo galimybės

Poliniai pamatai gali pasiteisinti ir tada, kai planuojamos individualaus namo statybos, ir tuomet, jei planuojama statyti pramoninės paskirties pastatus. Polinius pamatus galima rinktis nepriklausomai nuo numatomų darbų apimties, ir bet kuriuo atveju tai garantuos tikrai puikų rezultatą. Jei dvejojate, ar tam tikroje situacijoje tikrai poliniai pamatai bus geriausiu pasirinkimu, tiesiog pasikonsultuokite su specialistais, kurie tikrai duos vertingų patarimų, ir padės paprasčiau apsispręsti.

Taigi, polinių pamatų įrengimas gali būti tikrai palankia galimybe, kada siekiama įrengti pamatus nepažeidžiant grunto struktūros. Atliekant numatytus darbus yra sunaudojama gerokai mažiau medžiagų nei įrengiant kito tipo pamatus, o itin didelė darbų sparta garantuoja, kad pageidaujamų rezultatų pavyks pasiekti gerokai greičiau. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad šių pamatų įrengimo kaina yra tikrai prieinama, tad nieko nuostabaus, kad ši galimybė sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close