home Birštone Mokymuose apie ES ir institucijų komunikaciją: svarbiausia – profesionalumas, inovatyvumas, kūrybiškumas

Mokymuose apie ES ir institucijų komunikaciją: svarbiausia – profesionalumas, inovatyvumas, kūrybiškumas

Spalio 1–2 dienomis Birštono savivaldybės mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji kalbos tvarkytoja Kristina Šalčiūtė dalyvavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ir ryšių su visuomene agentūros „Headline“ organizuojamuose Lietuvos narystės Europos Sąjungoje komunikacijos mokymuose.

Dviejų dienų mokymuose apžvelgta ES komunikacijos problematika: visuomenės ir žiniasklaidos interesuotumo, regionų skirtumai, komunikacijos formos, vidinė ir išorinė komunikacija. Mokymų metu aptartas ES komunikacijos procesas, pagilinti komunikacijos planavimo, darbo su socialiniais tinklais, darbo su žiniasklaida, kūrybiškumo ir kiti įgūdžiai.

Mokymus vedė komunikacijos srities specialistai: Domantas Širvinskas – apie socialinių tinklų naujoves, Tomas Bartninkas – apie kūrybišką mąstymą ir drąsą komunikacijoje, gerųjų pavyzdžių analizę, Akvilė Kavaliauskaitė – apie kūrybiškumo vaidmenį, istorijų kūrimą, tekstų rašymą ir institucinę komunikaciją, Mindaugas Bilauskas – apie darbą su žiniasklaida.

Europos Sąjungos komunikacijos žmogus šiandien turi ne tik informuoti, bet ir sudominti – žinia turi atkreipti dėmesį, nepradingti informacijos sraute. Komunikatorius turi būti įsigilinęs į savo srities problematiką, pasirengęs atsakyti į specifinius klausimus. Būti inovatyvus – nuolat kintančioje aplinkoje reikalingi kūrybiški komunikacijos sprendimai, turėtų būti veiksmingai išnaudojamos naujų technologijų teikiamos galimybės.

Mokymų metu visiems valstybės įstaigų komunikacijos specialistams palinkėta daugiau drąsos – ieškoti balanso tarp išsišokimo ir profesionalumo, būti kūrybiškiems ir truputį pamaištauti.

Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close