home Birštone „Bočiai“ gražiai paminėjo savo veiklos 20-metį

„Bočiai“ gražiai paminėjo savo veiklos 20-metį

Spalio 1-ąją Birštono „Bočių“ bendrija minėjo ne tik Pasaulinę pagyvenusių žmonių dieną, bet ir savo veiklos 20-mečio jubiliejų. Birštono „Bočių“ bendrija įkurta 1999 metais, o jos pirmasis pirmininkas buvo Juozas Jaruševičius (1999–2000). Vėliau jo darbus tęsė Teresė Murauskaitė (2000–2001), po jos penkerius metus bendrijai vadovavo Stanislava Skripskytė (2001–2006), o nuo 2006 metų šį atsakingą darbą dirba Julija Barutienė.

Bendrijos pirmininkė pasveikino visus susirinkusius į jubiliejinę šventę „20 metų auksinio rudens taku“ ir linkėjo kuo geriausios sveikatos, geros nuotaikos bei prasmingų darbų.

Renginį vedė „Bočių“ bendrijos pirmininkės pavaduotoja Aldona Milda Valatkienė ir Leonas Barutis. Jie pristatė bendrijos veiklą per 20-ies metų laikotarpį.

Žmogaus gyvenime 20 metų – ženklus laiko tarpas. „Bočių“ bendrija per tokį laiką taip pat nuveikė daug prasmingų darbų, daug keliavo, daug pamatė, surado begalę draugų ir bendraminčių.

„Bočių“ bendrija savo veiklą grindžia narių iniciatyva, kuri būtų įdomi, naudinga jiems patiems, visuomenei, skatintų tobulėti ir nepaskęsti kasdienybėje. „Bočių“ bendrija yra gausiausia iš visų Birštono savivaldybėje veikiančių visuomeninių organizacijų ir savo gretose vienija apie 160 narių. Senjorai propaguoja sveiką gyvenimo būdą, savišvietą, plėtoja savitarpio pagalbą, palaiko ir diegia tautines vertybes.

„Iš savo gyvenimo rudenio mes žvelgiame į gražų gamtoje esantį spalvingą rudenį. Juk senti – ne menas, menas yra nugalėti senatvę ir ją atitolinti“, – sakė L. Barutis.

Savo gyvenimą senjorai turtina pažindami naujus dalykus, atsidėdami savo pomėgiams, kurdami tradicijas, keliaudami, organizuodami renginius, rengdami talkas, lankydami sergančiuosius, kartu švęsdami šventes, dalyvaudami saviveikloje ir mokymuose. Bočių choras „Sidabrinė gija“ koncertuoja ne tik Birštone įvairiomis progomis, bet išvyksta ir į kitus rajonus pas savo bičiulius.

Pasidžiaugti brandžios jaunystės jubiliejumi atvyko Birštono „Bočių“ bičiuliai iš Varėnos, Marijampolės, Kaišiadorių, Jonavos ir net iš Pasvalio. „Bočių“ kolektyvą sveikino LR Seimo narys, žemės ūkio ministras Andrius Palionis ir jo padėjėja, Birštono savivaldybės merės pavaduotojas Vytas Kederys, administracijos direktorė Jovita Tirvienė, savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė ir visuomeninių organizacijų bei valstybinių įstaigų atstovai, taip pat Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ valdybos narys Donatas Papaurėlis.

V. Kederys ir J. Tirvienė labiausiai nusipelniusiems, aktyviausiems Birštono „Bočių“ bendrijos nariams įteikė merės Nijolės Dirginčienės pasirašytas padėkas. Jas gavo Julija Barutienė, Aldona Milda Valatkienė, Judita Vyšniauskienė, Genovaitė Valatkienė, Onutė Kurapkienė, Angelė Glatkauskienė ir Teresė Murauskaitė.

Vėliau koncertavo, sveikino ir dovanėles teikė svečiai. Po oficialiosios dalies ir koncertų vyko bendra vakaronė „Viešnagė Birštone“. Jos metu svečiai ir birštoniečiai galėjo artimiau pabendrauti, pasidžiaugti, kad gyvenimas einant auksiniu rudens taku taip pat įdomus ir prasmingas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close