Klubo „Mes kitaip“ taurėje – ir Prienų krašto raitelių pergalės

Rugsėjo 28 d. Veiverių žirgyno uždarame manieže vyko žirgų sporto klubo „Mes kitaip“ organizuotos varžybos „Klubo „Mes kitaip“ taurė 2019“.

Jame dalyvavo ir nemažas būrys raitelių iš Prienų krašto. 60 cm aukščio kliūčių rungtyje Rugilė Masikonytė su žirgu Agilė užėmė 3-ią vietą. Iki 80 cm aukščio kliūčių rungtyje Gintarė Janušaitė irgi užėmė 3-ią vietą.

105 cm aukščio kliūčių rungtyje 1-ą vietą užėmė Gabija Barštytė su žirgu Žygis, o Ernesta Žėčiūtė su žirgu Žaibas užėmė 5-ą vietą.

Pagrindiniame „Klubo „Mes kitaip“ taurės“ konkūre su iki 120 cm aukščio kliūtimis Jonas Lukošius su žirgu Falco 2 užėmė 5-ą vietą, o Rytis Vaikšnys su Barselona – 3-ią vietą.

Renginio organizatorės Lijana Ežerskytė ir Edita Ežerskienė labai džiaugėsi dalyvių gausa, puikia nuotaika bei sėkmingomis varžybomis.

Varžybas surengti padėjo Prienų rajono savivaldybė, ūkininkai Inga ir Jonas Aliukoniai, UAB „Joniškio grūdai“, UAB „Ekofrisa“, UAB „Avena“, Kauno „Vilko kartodromas“, „Comco Outdoor Adventures“, UAB „Alsotana“, UAB „Gabija“ ir Skriaudžių kaimo bendruomenė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close