Pabūkim su savimi, pabūkime drauge rudens vakarą

Jaukų rugsėjo 26-osios vakarą Birštono seniūnijos salėje vos tilpo susirinkusieji į renginį „Rudenį dainai suskambus“. Padainuoti gražių lietuviškų dainų susirinko ne tik Birštono KC Birštono vienkiemio mišrus vokalinis ansamblis, Birštono KC Nemajūnų vokalinis ansamblis (vadovas Romualdas Žukauskas), Siponių krašto bendruomenės ansamblis (vadovas Gediminas Jasinevičius), bet ir svečiai – Prienų kultūros centro moterų ansamblis „Pienė“ (vadovė Aldona Šyvokienė) bei Kazlų Rūdos Antanavo senjorų ansamblis „Viltis“ (vadovė Dalė Kezevičienė).

Renginio vedėja Beata Klimavičienė savo pamąstymuos sakė, kad rudenį, kai į žmogaus širdį ateina liūdesys ir nostalgija, norisi šiltai apsiklojus, su karštos arbatos puodeliu rankose, nieko negalvoti, o pabūti su savimi vienumoje. Ruduo – tai metas, kai norisi pabūti su savo mintimis ir apmąstymais. Tačiau labai gera kai kada paklausyti ir nostalgiškų dainų, o gal net ir ašarą vienumoje nubraukti, kai širdyje prisikaupia visko per daug…

Dainų vakarą pradėjo salės šeimininkai Birštono kultūros centro Birštono vienkiemio bendruomenės mišrus moterų ir vyrų ansamblis (vadovė Inesa Rutkauskienė). Dainininkai atliko kelias melodingas lietuviškas dainas, kartu kviesdami kitus taip pat pabūti šį vakarą nuoširdžiais ir gražiomis lietuviškomis dainomis praskaidrinti atėjusį rudenį.

Visą vakarą Birštono seniūnijos salėje skambėjo senos, gražios lietuviškos ir liaudiškos dainos apie ilgesį, meilę, sukeliančios prisiminimus, nostalgiją rudeniui. Tačiau buvo ir linksmų bei nuotaikingų kūrinių, kuriuos norėjosi dainuoti kartu.

Nors buvo savaitės vidurys, žiūrovų netrūko. Vadinasi, nors ir esame linkę tamsiais rudens vakarais pabūti prie namų židinio, bet kartais labai gerai išeiti ir pasidalinti viltimi, gerumu ir džiaugsmu su aplinkiniais.

Birštono savivaldybės merės pavaduotojas, Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys ir Birštono kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis dainų vakaro dalyviams įteikė apdovanojimus – drožėjo, tautodailininko Sauliaus Lampicko išdrožtus paukščius, kurie primins gražų rudens vakarą Birštone.

Dainų vakaras pasibaigė visų dainininkų ir žiūrovų bendra daina „Lietuva“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close