Augustui Valatkai – čempionato bronza

dav

Savaitgalį, Tauragėje vyko Lietuvos asmeninis badmintono U17 čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Prienų KKSC auklėtinis Augustas Valatka (treneris Algirdas Kepežinskas).

Augustas nesunkiai įveikęs pirmus du varžovus, ketvirtfinalyje įveikė Lietuvos U17 rinktinės atstovą. Kluptelėjęs pusfinalyje, kovoje dėl 3 vietos nepaliko jokių vilčių varžovui ir užtikrintai iškovojo bronzą.

Augustas poroje su Balbieriškio „Svajonės“ badmintono klubo atstovu Ąžuolu Barkausko liko tik per plauką nuo medalių ir užėmė 4 vietą. Bet tai neabejotinai irgi puikus Prienų krašto badmintonininkų pasirodymas.

Stipriai tobulėjantis Augustas Valatka, kuris su treneriu Algirdu Kepežinsku treniruočių proceso nenutraukė ir vasarą, per pusmetį Lietuvos badmintono suaugusiųjų reitinge kilstelėjo iš 82 į 42 vietą ir tapo realiu kandidatų į Lietuvos jaunimo rinktinę.

Sporto centro informacija

Augustas Valatka – dešinėje

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close