home Aktualijos Naugarduke aptartos galimybės įgyvendinti bendrus projektus

Naugarduke aptartos galimybės įgyvendinti bendrus projektus

Tarptautinis bendradarbiavimas yra viena iš savivaldybių veiklos sričių. Prienų r. savivaldybė bendradarbiauja su įvairių šalių miestais. Naugarduko rajonas (Baltarusija) – vienas iš seniausių bendradarbiavimo partnerių, su kuriuo partnerystės ryšiai tęsiasi 12 metų.

 Spalio 4–6 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, tarybos narė Angelė Mickienė lankėsi miesto partnerio Naugarduko (Baltarusija) paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 975-ųjų metinių šventiniuose renginiuose.
Savivaldybės meras A. Vaicekauskas perdavė Naugarduko vykdomojo komiteto pirmininkui Sergejui Fedčenko ir Naugarduko žmonėms linkėjimus nuo Prienų krašto žmonių, pasidžiaugė ilgamete draugyste, palinkėjo ir toliau bendradarbiauti, kartu įgyvendinti projektus.
Į Naugarduką vyko ir Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro kapela „Temela“ (vadovas Mindaugas Bartusevičius). Žiūrovai audringai palaikė mūsų kapelą ir dėkojo už puikų pasirodymą.
Prienų delegacija dalyvavo atidarant naujai pastatytus miesto vartus, naują skverą bei atnaujintą socialinių paslaugų centrą. Su socialiniais darbuotojais kalbėta apie Baltarusijoje teikiamas paslaugas bei galimybę jiems atvykti į Prienus pasisemti patirties. Baltarusiai pristatė Naugarduko agrarinio koledžo veiklas. Taip pat aptartos galimybės rengti bendrus atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo projektus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close