Daugiausiai apdovanojimų pelnė Birštono vienkiemio bendruomenės sportininkai

Rugsėjo 22-ąją Birštono savivaldybės bendruomenės susirinko Siponyse, kur vyko sporto žaidynės „Amžius sportui ne riba“.

Šventę pradėjo Birštono vienkiemio bendruomenė, o sportinę –olimpinę ugnį įžiebė personažai Moserat Kabaljė ir Fredis Merkuris (Birutė Vokietaitienė ir Rimvydas Klimavičius).

Žaidynėse dalyvavo Birštono vienkiemio bendruomenės komanda „Kalnas“, Matiešionių kaimo bendruomenės komanda „Matiešionys“, Siponių krašto bendruomenės komanda „Siponys“ ir jungtinė „Sirgalių“ komanda. Savo komandų į „olimpines žaidynes“ neatsiuntė Škėvonių ir Nemajūnų bendruomenės.

Išradingai ir žaismingai prisistačiusios komandos varžėsi septyniose – žiedų mėtymo, smiginio, krepšinio, važiavimo riedlente, ėjimo su slidėmis ir estafetės – rungtyse.

Daugiausia taškų ir apdovanojimų pelnė sportiška Birštono vienkiemio bendruomenė, puikiai sekėsi ir Matiešionių krašto komandai, vadovaujamai jos pirmininko Lauryno Laukevičiaus, bei Siponių bendruomenės sportininkams. Apdovanojimų pelnė ir buvo pagirta staigiai susibūrusi „Sirgalių“ komanda. Iš tikrųjų žaidynių dalyviai kovojo iš paskutinių jėgų, stengdamiesi savo bendruomenei pelnyti kuo daugiau taškų. Smagu ir linksma buvo važiuoti riedlente, visai komandai kartu žingsniuoti su slidėmis. O kaip buvo smagu, kai priešininkų komanda prie pat finišo sugriuvo…

Siponių bendruomenės pirmininkė Vijolė Skorodumovienė padėkojo visiems sporto mėgėjams už aktyvų dalyvavimą ir apdovanojo prizais bei padėkomis, o LR Seimo nario, žemės ūkio ministro Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė ne tik pasidžiaugė gražia iniciatyva surengti sporto žaidynes, bet ir perdavė dovaną, žmonių bendruomeniškumą simbolizuojantį skanėstą – skruzdėlyną.

Žaidynės praėjo gerai, žmonių nuotaika – puiki. Taigi, žmonės nori tokių suėjimų, nori smagiai drauge leisti laiką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close