home Aktualijos Kelių asfaltavimo darbai

Kelių asfaltavimo darbai

Informuojame, kad spalio 1 d. prasideda Jaunystės gatvės Prienuose kapitalinio remonto darbai. Savivaldybė yra gavusi Jaunystės gatvės gyventojų prašymų dėl eismo reguliavimo. Atsižvelgiant į tai, spalio mėnesį bus rengiamas Eismo saugumo komisijos posėdis ir svarstomi Jaunystės g. eismo reguliavimo klausimai.

Planuojama šiais metais darbus užbaigti. Jų vertė apie 80 000 eurų. Darbus atlieka UAB „Kauno keliai“.

Prienuose kapitališkai remontuojamos Birštono, Žaliakalnio gatvės, vyksta darbai Šviesos gatvėje ir dalyje Ateities gatvės, asfalto danga dengiama automobilių aikštelė prie klinikos „VitaSimplex“, taip pat greitai prasidės lopšelio-darželio „Pasaka“ kiemo atnaujinimas.

Kapitalinio remonto darbai atliekami ir seniūnijose: Jiezne remontuojamas privažiavimas prie Pirminės sveikatos priežiūros centro, Balbieriškyje – Vingio gatvė.

Šiuo metu baigiamos projektų derinimo procedūros ir greit prasidės kapitalinio remonto darbai Jiezne (Dariaus ir Girėno gatvė), Naujosios Ūtos seniūnijoje (Naujoji gatvė), Ašmintoje (privažiavimas prie Ašmintos daugiafunkcio centro), Stakliškėse (Alšios gatvė), taip pat Prienų sodų bendrijose (Kalnų Sodo, Ropių, Rūtų, Sodžiaus, Prienlaukio gatvės). Šių gatvių kapitalinį remontą ruošiamasi pradėti šiais metais ir planuojama užbaigti kitais metais. Jeigu nebus kliūčių, šių metų pabaigoje bus pradėtos remontuoti Rūtų bei Prienlaukio gatvės, nes jų darbų apimtis yra mažiausia.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close