Prienų ,,Šilui“ – Lietuvos orientavimosi sporto čempionato estafečių auksas

Praėjusį šeštadienį Vilniaus apylinkėse vykusiose Lietuvos orientavimosi sporto čempionato estafetėse vyrų elito grupėje aukso medalius iškovojo Prienų orientavimosi sporto klubo „Šilas“ vyrų komanda.

Užtikrintai nugalėjusi „Šilo“ komanda (Mantas Martinkus, Algirdas Bartkevičius ir Vytautas Beliūnas) trasoje sugaišo 2 val. 12 min. 29 sek. Atsilikusi 6 min. 12 sek., antrąją vietą iškovojo Kauno „Medeinos“ klubo komanda (Justas Misiūnas, Jonas Vytautas Gvildys ir Marijonas Gipas). Trečiąją vietą užėmė Šiaulių „Sako“ komanda (Paulius Vidžiūnas, Mindaugas Nakvosas ir Kevinas Olišauskis), nugalėtojams pralaimėjusi 7 min. 55 sek.

Moterų elito grupėje Prienų „Šilo“ merginos (Indrė Beliūnė, Milda Radzivonaitė, Akvilė Bartkevičiūtė), užtrukusios trasoje 2 val. 15 min., užėmė prizinę 4-ąją vietą.

Vyrų 35 metų grupėje komanda (Andrius Valatka, Rimvydas Arlauskas, Vytautas Kamarūnas) užėmė 5- ąją vietą.

Antroji ,,Šilo“ vyrų komanda (Rokas Lipnickas, Andrius Jasiūnas, Benas Radzivonas) liko 16-a.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close