Vytautas Beliūnas – Lietuvos čempionas

Praėjusį sekmadienį, rugsėjo 22 d., vykusiose Lietuvos orientavimosi sporto varžybose ilgojoje trasoje vyrų elito grupėje greičiausiai distanciją įveikė ir pirmąjį asmeninį Lietuvos čempiono ilgojoje trasoje titulą iškovojo Prienų „Šilo“ orientacininkas pakuoniškis Vytautas Beliūnas, 13 kilometrų su 28 kontroliniais punktais trasoje užtrukęs 1 val. 33 min.

Antrą vietą iškovojo Plungės „Versmės“ sportininkas Giedrius Sabaliauskas, nugalėtojui nusileidęs 2 min. 34 sek., o trečiąją – Donatas Stulgys iš Alytaus „Dainavos“ klubo, atsilikęs 4 min. 13 sek.

„Trasą pavyko įveikti stabiliai, be didesnių klaidų. Buvo keletas smulkesnių netikslumų, bet greitai pavykdavo susiorientuoti, kur esu ir ištaisyti tas klaidas. Per daug šiandien nesitaupiau, bėgau tiesiai per kalnus ir nesirinkau lengvesnių variantų apibėgti. Nugalėti tikėjausi ir labai tuo džiaugiuosi. Šiandien ypatinga diena – pagaliau iškovojau pirmąjį asmeninį auksą ilgojoje trasoje, kurio taip trūko tarp mano iškovotų apdovanojimų. Ir ačiū mano žmonai, kuri leido visus metus stabiliai sportuoti ir pasiekti šį rezultatą“, – po trasos džiaugėsi Vytautas Beliūnas.

Ketvirtą, prizinę, vietą elito grupėje laimėjo ,,šilietis“ Mantas Martinkus.

Jaunimo iki 23 metų amžiaus grupėje čempionu tapo Rokas Lipnickas, o jaunimo merginų iki 23 metų grupėje Akvilė Bartkevičiūtė iškovojo sidabro medalį.

Taip pat džiaugiamės ir Andrius Valatkos iškovotu sidabro medaliu V45 amžiaus grupėje.

Aukštą ketvirtą vietą iškovojo Rimvydas Arlauskas (V40 amžiaus grupė).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close