Teniso turnyro nugalėtojas – vienuolikmetis birštonietis Lukas Smailys

Rugsėjo 21 d. Birštono teniso kortuose vyko teniso vienetų turnyras „Birštono taurė“. Jame dalyvavo 14 tenisininkų iš Alytaus, Druskininkų, Kauno, Kaišiadorių, Prienų ir Birštono.

Turnyre pirmą vietą iškovojo birštonietis Lukas Smailys, finale nugalėjęs Darių Maciulevičių rezultatu 6:7 (5:7) 6:2 10:2. Trečią vietą iškovojo Povilas Kašinskas, nugalėjęs Edgarą Gelšvartą rezultatu 6:3 6:0. Paguodos taurę iškovojo Tomas Šviažas, įveikęs Paulių Žekonį rezultatu 7:5 6:0.

Reikia paminėti, kad jaunasis birštonietis yra dar tik 11 metų, o nugalėjo suaugusius vyrus, pranokęs juos savo meistriškumu. Lukas reitingų lentelėje tarp 12-mečių Lietuvoje užima 11-ą vietą, o savo bendraamžių grupėje – 3 vietą. Berniukas tenisą pradėjo žaisti būdamas 5 metų. Taigi, galima pasidžiaugti, kad Birštone, auga teniso žvaigždė. Luką treniruoja jo tėtis Linas Smailys.

Parengta pagal Birštono SC informaciją

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close