Prienų krašto sporto šventės teniso turnyras

Rugsėjo 28-d. vyko Prienų krašto sporto šventė. Nors diena buvo apniukusi, tačiau sporto entuziastų tai nesustabdė. Tenisininkai susibūrė Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje.

Teniso turnyre dalyvavo nedaug dalyvių: penki vyrai ir keturios moterys – aktyviausios Prienų teniso sporto klubo (vadovė ir trenerė A. Redeckienė) entuziastės. Prizininkai buvo apdovanoti Prienų savivaldybės KKSC medaliais ir taurėmis.

Vyrų vienetų žaidime taurę iškovojo buvęs Prienų KKSC trenerės A. Redeckienės ir M. Stravinsko ugdytinis Tautvydas Mikušauskas, II vietą – teniso veteranas Gintautas Bartulis, III vietą – Justinas Kavaliauskas.

Moterų grupėje taure džiaugėsi aktyvi teniso klubo lankytoja, teniso mylėtoja Vilija Gelšvartienė, išsiskirianti savita taktika ir technika. Lina Aleknavičienė po atkaklios ir ištvermingos kovos su Vilija Gelšvartiene iškovojo II vietą. III vieta atiteko Erikai Lukoševičienei, o IV vieta ir paguodos prizas – Silvijai Golmanaitei.

Gana įdomi kova vyko tarp teniso entuziastės senjorės Linos Aleknavičienės ir jauniausios žaidėjos Silvijos Golmanaitės, kurioms prireikė trečiojo seto. Silvija pasižymėjo smūgių stiprumu, bet laimėjo daugiau patirties turinti Lina Aleknavičienė.

Silvija Golmanaitė –Prienų ,,Žiburio‘‘gimnazijos mokinė, Prienų KKSC ugdytinė (trenerė Angelė Redeckienė), tenisą žaidžia antrus metus. Silvija pamėgo tenisą. Ji du kartus per savaitę tobulinasi Prienų teniso sporto klube ir, kaip ir visos klubo narės, džiugina užsidegimu, noru žaisti, gebėjimu strategiškai mąstyti, pažanga.

                                                                A. Redeckienė

Nuotraukoje: Lina Aleknavičienė (II vieta), Vilija Golšvartienė (I vieta), Erika Lukoševičienė (III vieta) ir Silvija Golmanaitė (IV vieta.)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close