home Birštone Pagerbti Birštono savivaldybės Socialiniai darbuotojai

Pagerbti Birštono savivaldybės Socialiniai darbuotojai

Rugsėjo 26 d. Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus darbuotojai, Nemajūnų dienos centro ir Neįgaliųjų draugijos socialinės darbuotojos ir socialinių darbuotojų padėjėjos dalyvavo Lietuvos socialinių darbuotojų pagerbimo šventėje. Šventė vyko Savivaldybės didžiojoje salėje.

Šventės metu Socialinės paramos skyriaus vedėja Milda Astašauskienė savo Skyriaus kolegėms dėkojo už paramą ir patarimus, susiklausymą, kitų įstaigų darbuotojoms – už pasiaukojantį darbą. Meilės ir šilumos kupinais sveikinimais dalijosi ir Birštono socialinių paslaugų gavėjai, kurių palinkėjimai buvo įrašyti, o renginio metu paviešinti.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, sveikindama šventės proga, džiaugėsi, jog Birštono savivaldybė garantuoja pagalbą absoliučiai visiems, kuriems joms reikia. Merė džiaugėsi, kad Birštono savivaldybės socialinės darbuotojos savyje turi daug meilės, atsidavimo ir pareigos jausmo.

Šiais metais mero padėkomis buvo apdovanotos: Ona Simanaitienė – už ilgametį ir nuoširdų darbą, jautrumą ir atidumą žmonėms; Iveta Simanaitytė – už kantrybę, jautrumą, malonų bendravimą, kūrybišką požiūrį į savo darbą; Danguolė Padelskienė – už ilgametį ir nuoširdų darbą. Ji Neįgaliųjų draugijoje dirba ir paslaugas teikia jau 10 metų. Merės padėka įteikta ir Socialinės paramos skyriaus vedėjai Mildai Astašauskienei, kuri nors ir neilgai vadovauja šiam skyriui, tačiau indėlis juntamas.

Po oficialiosios sveikinimų dalies nominantai ir renginio dalyviai skanavo šia progai iškeptą tortą, bendravo vieni su kitais.

Socialiniai darbuotojai, telydi Jus šypsena, ištvermė ir puiki sveikata!

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close