Prienų rajono savivaldybės vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų tvarkaraštis nuo 2019-09-01 iki 2020-06-19
1. Prienai – Pakuonis per Ašmintą, Malinavą d. d. 6.30, 14.50 Š Š 6.30, 10.45 |
4. Stakliškės – Prienai per Vyšniūnus, Radomislę, Medžionis d. d. 5.55 Stakliškės – Popsys, Jogalina d. d. 6.35, 14.15 Stakliškės – Radomislė d. d. 7.01, 15.40 Stakliškės – Medžionys A, P 16.50 Stakliškės – Popsys S 10.00, 13.00 Stakliškės – Medžionys d. d. 7.34 Stakliškės – Prienai d. d. 13.10 Prienai – Stakliškės |
6. Prienai – Užgirėlis per Jiezną, Kašonis Žideikonis, Sundakus T, P 7.35 Prienai – Užgirėliai 8.42, 12.42 Jieznas – Žideikonys 9.02, 13.00 Jieznas – Sundakai 12.00 Jieznas – Užgirėliai 13.26 Jieznas – Prienai |
7. Prienai – Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą d. d. 6.00, 10.15, 14.00, 17.30 iki Veiverių d. d. 15.30 iki Skriaudžių Š 6.00 iki Skriaudžių Š 10.15 iki Veiverių |
8. Prienai – Žiūronys per Balbieriškį, Žagarius A, P 6.10, 15.55 per Žagarius Pr.,T, K 6.10, 15.55 per Žiūronis S 10.20 iki Žiūronių |
9. Prienai – Balbieriškis per Paprūdžius K 8.00, 12.30 |
10. Prienai – Pociūnai per Strielčius, Bagrėną d. d. 6.50, 15.00 |
11. Prienai – Išlaužas per Dambravą d. d. 6.35, 14.50, 17.15 Š 6.35, 10.30 |
12. Prienai – Veiveriai per Ingavangį, Klebiškį, Lizdeikius A, K 7.35, 12.00 |
13. Prienai – Šakališkiai per Naująją Ūtą, Kunigiškius d. d. 6.40, 15.20 |
14. Šeimos klinika – Poliklinika – Civ. kapinės d. d. 7.30, 8.25, 9.30, 11.40, 14.30, 15.33 |
15. Prienai – Stuomenai per Žemaitkiemį d. d. 6.15 (išskyrus T), 15.00, 17.20 T 6.00 per Kuišius Š 6.15; 12.00 |
19. Prienai – Kėbliškiai per Pakuonį d. d. 6.15, 13.15, 14.50, 17.30 Š, S 6.40, 12.20, 16.50 |
d. d. – darbo dienos, Pr. – pirmadienis, A – antradienis, T – trečiadienis, K – ketvirtadienis, P – penktadienis, Š – šeštadienis, S – sekmadienis.
Informacija teikiama Prienų autobusų stotyje, tel. (8 319) 52333