home Sveikata Norint patogiau gyventi ir judėti, galimybių yra visada…

Norint patogiau gyventi ir judėti, galimybių yra visada…

„Sveikata – tai dar ne viskas, bet be sveikatos viskas – niekai“ (A. Šopenhaueris, vokiečių filosofas).

A. Šopenhaueris buvo ne vienintelis žmogus, supratęs sveikatos svarbą. Visi suprantam – nieko verti tampa milijonai banko sąskaitoje, galingi automobiliai ir erdvūs namai, kai užklumpa liga. Vis daugiau tautiečių ieško įvairių sveikatinimo būdų, kurie ne tik garantuoja gerą savijautą, bet ir yra nenuginčijama investicija į ateitį. Gegužės mėnesį atvėrę duris „Sveikatos namai“ siūlo pasirūpinti savo kūnu jau šiandien. Kalbiname „Sveikatos namų“ įkūrėją kineziterapeutę, gydytoją ir Body Control Pilates mokytoją Kristiną Čepeliauskienę.

Kaip kilo idėja įkurti „Sveikatos namus“?

Mano galvoje nuolat kirba mintys ir idėjos. Jei mintis atėjo ir nebegrįžo, vadinasi, jos neverta toliau svarstyti.

Mintis apie būsimą savo veiklą kilo pamačius parduodamą seną medinuką. Stovėdama prie jo ir žvelgdama į medinę Prienų bažnyčią, aplink zujančius vaikus, akimirką pagalvojau, kad čia yra ta Prienų vieta, kurioje galėčiau gyventi, o galbūt ir dirbti.

Per porą mėnesių dar keletą kartų sustojau prie to medinuko, kol galutinai apsisprendžiau. Visi mano svarbieji gyvenimo žingsniai buvo žengti be didelių svarstymų, labiau pasikliaujant intuicija ir širdimi. Gal ši vieta mane patraukė dėl to, kad kadaise, kaip kalba žmonės, čia buvo arklidės? Žirgai ir jojimas buvo didžioji mano meilė, dabar liko tik meilė žirgams.

„Sveikatos namų“ paskirtis – jaukioje, namus primenančioje aplinkoje teikti sveikatinimo ir judesio korekcijos paslaugas, šviesti visuomenę nepriklausomai nuo amžiaus, iššsilavinimo, lyties, fizinio pasirengimo lygio. Norint patogiau gyventi ir judėti, galimybių visada yra. Tik klausimas, per kiek laiko bus pasiektas norimas rezultatas.

Kuo „Sveikatos namai“ skiriasi nuo kitų sveikatinimo įstaigų?

Prienų „Sveikatos namai“ – tai naujas, išskirtinis Prienų mieste įsikūręs sveikos gyvensenos centras. Jame dirba aukščiausios kvalifikacijos savo srities specialistai.
„Sveikatos namai“ teikia kineziterapijos, masažo paslaugas. Čia vyksta užsiėmimai su funkciniais diržais, funkcinės treniruotės, individualios ir grupinės Body Control Pilates treniruotės, jogos užsiėmimai.

Svarbiausia, kad taikomas priemonių kompleksas parenkamas pagal kiekvieno kliento individualius poreikius, amžių, fizinį pasirengimą.

Ieškantieji tikrai geros dovanos čia gali įsigyti dovanų kuponų. Vienintelė pasiteisinanti investicija yra investicija į savo ar artimo žmogaus sveikatą.

Kokioms amžiaus grupėms skirti „Sveikatos namai“? Ir kuo jie gali būti naudingi? 

„Sveikatos namai“ priima visus – nuo mokyklinio amžiaus iki žilos senatvės, arba, kaip dabar madinga sakyti, iki senjorų.

Didžiausia šių laikų problema yra civilizacijos progresas ir su juo susiję susirgimai ar sveikatos sutrikimai. Didėjant informacijos srautui, kyla stresas ir įtampa. Žmonės įpranta skubėti, nors kartais ir nėra kur. Skuba nejudėdami, nes juos iš taško A į tašką B greitai nugabena automobiliai ar net lėktuvai.

Gyvas organizmas, taip pat ir žmogaus kūnas, normaliai vystosi tik judėdamas.Pradėti judėti, keisti savo įpročius nėra lengva, bet rezultatais galima džiaugtis ilgai.

Mes ketiname organizuoti užsiėmimus ir mankštas vaikams ir jų tėveliams. Tai sustiprins ne tik kūną, bet ir tarpusavio santykius, nes vaikai seka tėvų pavyzdžiu.

Taip pat bus mankštų ir senjorams.

Kokių sričių specialistai teikia paslaugas? 

„Sveikatos namuose“ dirba kineziterapeutė, gydytoja ir Body Control Pilates mokytoja Kristina Čepeliauskienė. Masažą atlieka kineziterapeutas Tomas Murnikovas. Grupinius ir individualius pilateso užsiėmimus veda Body Control Pilates mokytoja ir treniravimo sistemų specialistė Lina Klėgerienė, funkcines treniruotes – treniravimo sistemų specialistė Elena Zhidovichienė. Jogos mokytoja Kristina Gaubienė turi sertifikatą, suteikiantį teisę vesti ir jogos užsiėmimus vaikams. Kristina planuoja taikyti ir relaksacijos seansus.

Taip pat „Sveikatos namai“ nuomoja patalpas seminarams, kineziterapijos paslaugų teikimui.

Kokia yra „Sveikatos namų“ dienotvarkė? 

„Sveikatos namai“ duris atvėrė gegužės mėnesį, taigi esame lyg naujagimiai ir kol kas tik vystomės. Mes dirbame patogiu klientui laiku, suderimus vizito laiką su atitinkamu specialistu.

Nežiūrint to, kad ką tik pradėjome dirbti, jau yra beveik užimtas visas laikas nuo 17.00 iki 20.00 valandos. Pamažu pildosi grupės ryte ir pietų pertraukos metu.

Aš, kaip kineziterapeutė, priimu visus turinčius judesio sutrikimų, jaučiančius skausmą ir taikau kineziterapijos technikas, parenku ir mokau atlikti pratimus. Taip pat padedu individualiai dirbti su pilateso treniruokliais klientams ir pacientams, norintiems pasiekti greitesnių rezultatą, sudarau reabilitacijos programas, konsultuoju dėl sutrikusios laikysenos. Priimu suderinus laiką telefonu ar per „Messenger“, kaip ir kiti kolegos.

Kaip tapti jūsų klientu?

Norint tapti mūsų klientu ar pacientu, tereikia paskambinti ar parašyti žinutę per „Messenger“ ir susitarti dėl pirmojo apsilankymo laiko. Nereikėtų išsigąsti, radus užrakintas duris, nes šalia jų yra skambutis. Atvykę sutartu laiku visi yra laukiami ir priimami.

Kol kas mes neturime registratūros ar administratoriaus – jei negalime iš karto su jumis kalbėti, paskambinsime vėliau, kai tik galėsime. Stengiamės dirbti kokybiškai, visą dėmesį skirti klientui, tad dirbdami su klientais negalime kalbėti telefonu ar visiems norintiems atidaryti durų.

Kviečiame visus į atvirų durų dienas. Jūsų lauksime 2019 m. rugsėjo 13–14 dienomis, daugiau informacijos ir Prienų rajono savivaldybės bei „Sveikatos namų“ feisbuke.

Dėkojame už atsakymus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close