home Laisvalaikis Kompiuterio kėdės namams: kaip išsirinkti?

Kompiuterio kėdės namams: kaip išsirinkti?

Žmonių, kurie šiandien darbui, studijoms ar pramogoms naudoja kompiuterį, yra ypač daug. tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiuo įrenginiu tikrai ne visada naudojamasi kavinėje, traukinyje ar lėktuve – dažniausiai darbas ar mokymasis kompiuteriu vyksta namuose. Na, o, tam, kad mokytis ar dirbti būtų iš tiesų patogu, labai svarbu sukurti ir tinkamą aplinką. Vienas jai skirtų elementų yra kompiuterio kėdė. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad šiandien kompiuterio kedes sudaro kaip niekada didelį pasirinkimą, todėl, jei norite, kad pirkinys jūsų nenuviltų, turite pasirinkti tinkamai. Na, o tai padaryti bus kur kas lengviau, jei žinosite, į kokius akcentus reikia atkreipti dėmesį renkantis.

Kad iš daugybės kompiuterio kėdžių tinkamiausią išsirinkti būtų lengviau, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokioje patalpoje – jaunuolio kambaryje, miegamajame ar darbo kabinete stovės šis baldas. Pirmuoju atveju, vertėtų rinktis jaunuoliams skirtus baldus – tai gali būti modernaus dizaino, spalvinga, įvairiais jaunatviškais dekoro elementais puošta, nedidelė kompiuterio kėdė. Antruoju atveju gali tikti minimalistinio dizaino kompiuterio kėdė, kadangi būtent toks baldas neapkraus patalpos, kuris, visų pirmiausia, yra skirtas miegui, o ne darbui ar mokymuisi kompiuteriu. Tuo tarpu, jei kompiuterio kėdė bus įkurdinta specialiai darbui bei sutikimams skirtame kambaryje, galima investuoti į ypač brangią, prabangią bei solidžią kėdę.

Pirkti kompiuterio kėdę su ratukais ar be jų? Tai – dar vienas klausimas, su kuriuo susiduria kone kiekvienas, ieškantis tokio baldo. Ir nors abu pasirinkimai žavi, vistik, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kompiuterio kėdės su ratukais turi vieną puikų pranašumą – tokį baldą yra ypač lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą. Todėl, jei numanote, kad kompiuterio kėdė dažnai keliaus iš vienos namų vietos į kitą, verčiau teikite pirmenybę baldui su ratukais.

Siekiant pasirinkti tinkamai, nereikėtų pamiršti įvertinti ir dar vieno dalyko: kaip ilgai ruošiatės naudoti šį baldą? Pavyzdžiui, jei kompiuterio kėdė bus skirta paaugliui, tai nereikėtų investuoti didelės sumos – jūsų atžala netruks suaugti, tad, labai tikėtina, kad jau po 5 – 6 – erių metų pageidaus solidžiau atrodančios kompiuterio kėdės. Ir atvirkščiai, jei kompiuterio kėdė yra reikalinga jums, kad galėtumėte ją įkurdinti darbo kabinete, kuris savo paskirties nekeis bent artimiausius 10 metų, tai reikėtų pirkti brangią, solidžiai atrodančią kompiuterio kėdę.

Plastikas ar oda? Tai – dar vienas klausimas, į kurį taip pat verta rasti atsakymą, prieš perkant kompiuterio kėdę. Ir nors viskas priklauso tik nuo paties pirkėjo, tam tikrus akcentus įsiminti verta: plastikinė kėdė labiau tiks moksleivio bei jaunuolio kambariui, tuo tarpu odinis baldas puikiai tiks darbo kabinetui. Beje, verta prisiminti ir tai, kad odinė kompiuterio kėdė pareikalaus daugiau priežiūros.

Jei siekiate maksimalaus komforto, tokiu atveju, vertėtų pirmenybę teikti tai kompiuterio kėdei, kuri turi plačias atramas rankoms.

Jei žinote, kad ant šios kėdės teks praleisti daug valandų kiekvieną dieną, tai vertėtų prisiminti ir dar kelias detales – pirkite kėdę, kuri keičia padėtį. Tokiu atveju, galėsite rinktis sau patogiausią bei išvengti įtampos kaklo ir pečių srityse. Be to, puikiu pasirinkimu gali tapti ir kėdė, turinti paminkštinimą. Net ir praėjus daugybei valandų, jausitės mažiau pavargę. Tačiau ir tai dar ne viskas – kėdė turėtų būti tvirta, stabili, patikimai išlaikyti jūsų kūno svorį.

Na, o pabaigai – dar vienas svarbus patarimas: teoriniai pastebėjimai yra labai naudingi, tačiau visi puikiai žino posakį apie tai, kad geriau vieną kartą pabandyti nei 10 kartų išgirsti. Taigi, pasielgsite iš tiesų išmintingai, jei patikusią kėdę išbandysite – atsisėsite ir įvertinsite, ar šis baldas iš tiesų yra vertas atsidurti prie jūsų kompiuterio stalo.

Namai – ne tik vieta, kurioje ilsimės, bet ir nemažai praleidžiame laiko besimokydami ar dirbdami. Na, o, jei darbo ar mokymosi procesas yra neįsivaizduojamas be kompiuterio, tai tokiu atveju verta įsigyti tam skirtą kėdę. Nors kompiuterio kėdės šiandien sudaro kaip niekada didelį pasirinkimą, tikimės, kad pasinaudojus šiais patarimais, tinkamiausią baldą išsirinkti bus kur kas lengviau. Taigi, linkime geriausio pasirinkimo bei malonaus laiko, praleidžiamo mokantis arba dirbant.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close