Specialiojo transporto privažiavimą prie konteinerinių aikštelių sunkina užstatyti lengvieji automobiliai

Prienų rajone baigiamas įgyvendinti komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtros projektas. Numatytose vietose įrengus konteinerines aikšteles ir pradėjus vykdyti konteinerių ištuštinimą pasitvirtino būtinybė beveik prie kiekvienos naujai įrengtos konteinerių aikštelės įrengti transporto priemonių stovėjimo laiką ribojančius ženklus.

Rugpjūčio 20 d. Prienų r. savivaldybės atstovai – mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausiosios specialistės I. Ramanauskienė ir L. Milkevičienė bei Prienų seniūnas A. Matulevičius – apžiūrėjo jau įrengtas konteinerines aikšteles Prienuose ir nustatė, kad prie kai kurių aikštelių spec. transportas negali privažiuoti ir ištuštinti konteinerių.

Prienų r. savivaldybė kreipiasi į gyventojus prašydama, kol bus įrengti transporto priemonėms stovėti draudžiantys ženklai ir papildomai aikštelių kraštai pažymėti geltona ištisine linija, neužstatyti spec. transportui privažiavimo prie konteinerinių aikštelių. Ypač atkreipti dėmesį turėtų Prienų J. Brundzos g. 6, 7, 8, 10, 11, taip pat Laisvės a. 3 ir Vytauto g. 30, 32, 34, 36 bei Vytauto g. 14 daugiabučių namų gyventojai, statantys automobilius šiems namams priklausančiose aikštelėse.

Įgyvendinant komunalinių atliekų infrastruktūros plėtros projektą Prienų r. savivaldybėje iš viso bus įrengta 40 konteinerinių aikštelių: be jau baigiamų įrengti 16 požeminių, bus pastatyta dar 12 pusiau požeminių ir 12 antžeminių.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close