Birželio 10 dieną vyko „Birštono taurė 2012“ petankės varžybos, kuriose dalyvavo 14 komandų dvejetų.

Po ilgai ir permainingai trukusių kovų, pirmąją vietą laimėjo kauniečių dvejetas „Gyvi“ (Linas Budrikas ir Vytautas Jurgaitis), antrąją – birštoniečių „Šilagėlė“ (Vytautas Gedminas ir Vytautas Vaitkevičius), o trečiąją kauniečiai „Backspin“ (Sigitas Limontas, Birutė Limontienė ir Mindaugas Bliūdžius).

Birštoniečiai dalyvavo gausiausiai ir sekėsi neblogai. Septintąją vietą užėmė  ir paguodos prizą laimėjo APČI dvejetas (Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius), devintąją – „Inkaras“ (Zita paukštienė ir Aleksandras Miceina), dešimtąją vietą – Birštono Jazz ( Rosita Ulinskienė ir Kęstutis Ulinskas), dvyliktą – jungtinė Birštono ir Lecko komanda  (Gerd Schulz ir Kęstutis Pranculis),  keturioliktą – „Girėnas 29“ ( Irmantas Adamonis ir Kostas Žemeckas).

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close