home Aktualijos Dėl ikiteisminio tyrimo pirmadienį 1,5 val. uždaromas eismas pagrindinėje Prienų sankryžoje

Dėl ikiteisminio tyrimo pirmadienį 1,5 val. uždaromas eismas pagrindinėje Prienų sankryžoje

Alytaus apskrities VPK Prienų rajono policijos komisariatas informuoja, kad 2019-08-05 nuo 13 val. iki 14.30 val. bus atliekamas eksperimentas ikiteisminio tyrimo medžiagoje, todėl bus uždraustas eismas sankryžoje, esančioje Prienuose, F.Martišiaus g. - Vytauto g. Taip pat bus draudžiamas eismas Vytauto gatve nuo J.Basanavičiaus g. Maršrutinių autobusų eismas bus nukreipiamas Revuonos gatve į autobusų stotį. F.Martišiaus gatve važiuojantys automobiliai bus nukreipti per autobusų stotį link Birštono. Nuo Birštono visos transporto priemonės bus nukreipiamos važiuoti Vytauto gatve, nebus galima sukti į F.Martišiaus g. (į kairę).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close