Vienam užkliuvo sutuoktinė, kitam – tėvas

Liepos 29 d. apie 18 val. Prienų r., Stakliškių k., bute, tarpusavio konflikto metu, vyras (g. 1990 m.) smurtavo prieš savo sutuoktinę (g. 1987 m.). Įtariamasis nesulaikytas, jis iš įvykio vietos pasišalino.

Liepos 29 d. apie 21 val. 15 min. Prienų r., Išlaužo s., Purvininkų k., namuose, neblaivus (3.21 prom. alkoholio) vyras (g. 1977 m.) smurtavo prieš savo tėvą (g. 1950 m.).Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close