Didžiausio tapybos darbo Prienų krašte pristatymas – jau rugpjūčio 7 dieną

created by dji camera

Rugpjūčio 7 dieną, 13 val. vyks oficialus „Tango pizza“ savininkų Dovilės ir Jauniaus Mališauskų inicijuoto, tapytojo Petro Lincevičiaus įgyvendinto, p/c „Velsa“ naujo dekoro, gigantiško tapybos darbo skirto rašytojui, žurnalistui ir keliautojui Matui Šalčiui atminti, pristatymas visuomenei.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close