Kelionė baigėsi ligoninės priimamąjame

Liepos 25 d. apie 17 val. 30 min. kelio Kaunas-Prienai-Alytus 33 km, įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė automobilis „Toyota Celica“, vairuojamas vyro (g. 1988 m.) ir automobilis „VW PASSAT“, vairuojamas vyro (g. 1970 m.). Eismo įvykio metu buvo sužalotos automobilio „VW Passat“ keleivės (g. 1994 m. ir g. 1973 m. ir g. 1996 m.). Dėl patirtų sužalojimų jos išvežtos į Kauno klinikas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close