home Aktualijos Neblaivus vairuotojas vienu įvykiu prasikalto penkiskart

Neblaivus vairuotojas vienu įvykiu prasikalto penkiskart

Liepos 23 d. apie 11 val. Prienų r., Balbieriškio sen., Gerulių k., Alytaus apsk. VPK Prienų rajono PK pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „Volvo“, kuriam neatlikta privalomoji valstybinė techninė apžiūra, nedraustas nustatyta tvarka, automobilis išregistruotas, jį vairavęs neblaivus (1.61 prom. alkoholio) ir neturintis teisės vairuoti vyras (g. 1992 m.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close