Birštono SC futbolininkai nusileido Veisiejų „Dainavai“ (GALERIJA)

Penktadienio vakarą Paprienės stadione Alytaus apskrities futbolo federacijos rungtynėse susitiko Birštono SC futbolininkų ir Veisiejų „Dainavos“ komandos. Birštono komanda rezultatu 0:1 nusileido veisiejiškiams.

Iš pat pradžių varžybos buvo įtemptos ir sunkios. Nors nei viena komanda nenorėjo nusileisti, Birštono SC futbolininkai atkakliai užėmė lyderio pozicijas. Jų negąsdino nei lašnojantis lietus, nei stoviniuojančiuosius ir sėdinčiuosius spiečiais puolantys uodai. Deja, antrame kėlinyje, po baudos smūgio, svečiai išsiveržė į priekį, ir aikštės šeimininkams nei išlyginti rezultatą, nei aplenkti varžovus nepavyko. Treneris Kęstas Joneliūnas per daug dėl rezultato nesikrimto. Nors ir buvo padaryta keletas klaidų, jo treniruojamos komandos žaidimas buvo tikrai vertas pagyrimo.

Mantvydas Prekevičius

.

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close