Brandos atestatai įteikti Jiezno ir Stakliškių gimnazijų abiturientams

 Liepa – pats vasaros žydėjimas ir abiturientų išleistuvių metas visose Lietuvos mokyklose. Liepos 13-ąją dieną pirmieji brandos atestatai buvo įteikti Jiezno gimnazijos 71-osios laidos ir Stakliškių gimnazijos 5-osios laidos abiturientams. Jiezno gimnaziją šiais metais baigė penkiolika mokinių, Stakliškių gimnaziją – dvylika.

Brandos atestatų teikimo šventėse dalyvavo Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas, kuris perdavė nuoširdžiausius sveikinimus nuo Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko ir palinkėjo sėkmės bei teisingo gyvenimo kelio pasirinkimo, kuris teiktų džiaugsmą.  

Abiturientus sveikino Jiezno gimnazijos direktorė Neringa Zujienė, Stakliškių gimnazijos direktorius Vygantas Kornejevas, gausiai surinkę artimieji, draugai, svečiai. Visi jie linkėjo pasitikėjimo savimi, atkaklumo, gražios ateities, nepamiršti savo mokyklų ir įgijus profesiją į savo kraštą sugrįžti ne tik pasisvečiuoti, bet ir gyventi bei kurti jo ateitį.

Jiezno gimnazijos mokytojų Ievos ir Vytauto Kantakevičių šeima įsteigė vardinę stipendiją, kuri šiemet buvo įteikta abiturientui Raimundui Giedraičiui.

Yra daug ir įvairių, prasmingų tradicijų, kurias puoselėja su mokykla atsisveikinantys abiturientai. Viena iš dažniausių – abiturientų pasodintas medelis. Stakliškiečiai abiturientai pradėjo dar vieną naują ir labai praktišką tradiciją – pirmieji padovanojo mokyklai lauko suolelį, palinkėdami, kad ši tradicija būtų tęsiama.

Abiejų mokyklų abiturientus per savo atstovus pasveikino ir LR Seimo narys Andrius Palionis.

Pagal Prienų r. savivaldybės informaciją

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close