Ant Čiudiškių piliakalnio… Giedojome kartu

Čiudiškiai – Išlaužo seniūnijos kaimas, garsus ne tik jame gimusiais įžymiais žmonėmis, tokiais kaip Vytautas Bubnys ar Matas Šalčius, tačiau ir šių dienų istorija, nes kiekvienais metais liepos 6 dieną kaimo bendruomenė renkasi ant Čiudiškių piliakalnio giedoti valstybės himną. Šiemet susirinko ypač didelis būrys iškilmingai nusiteikusių lietuvių. Visus atvykstančius organizatoriai kvietė pasipuošti šventine atributika, kurią gamino patys išlaužiškiai edukacijos metu. Himną giedoti organizatoriai pasiūlė susipynus plaukus į dvi kasas.

Šventė prasidėjo linksma ir įdomia viktorina, kurios didžiąją dalį prizų laimėjo jaunimas, buvo klausomasi ilgametės mokytojos Onos Ratkevičienės skaitomų eilių. Valstybės himną bendruomenei giedoti padėjo Ausmos Sakalauskaitės vadovaujamas išlaužiškių choras. Po iškilmingo giesmės atlikimo Gražučių seniūnaitis Tautvydas Žukauskas kvietė visus pasivaišinti kareiviška koše, o Laura Nikiforovaitė bendruomenei padovanojo saldų ir gražų „Trispalvį“ tortą. Šventė buvo jauki, dvasinga ir patriotiška.

Išlaužo laisvalaikio salės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close