Dambravos kaimo „Auksinis jaunimas“

„Auksinis jaunimas“ – toks šūkis kvietė susitikti Prienų r., Išlaužo sen., Dambravos kaime užaugusius vaikus. Šio susibūrimo iniciatorė – šio kaimo senbuvė S. Anelė (visų draugų švelniai vadinama Aneliuke).

Ji savo iniciatyva pasistengė surasti Dambravos kaime augusius vaikystės draugus. Išties buvo nelengva surasti juos, išsibarsčiusius po įvairius Lietuvos miestelius, tačiau Aneliukės pastangos nenuėjo veltui. Susirinko nemažas būrys jos vaikystės draugų (su žmonomis, žentais).

Svečius pasitiko labai gražiai papuošta iškylai skirta miško aikštelė, kurioje dažnai laisvalaikį leisdavo visi Dambravos vaikai. Šie kažkada buvę nedrąsūs berniukai ir mergaitės labai nuoširdžiai dalijosi savo gyvenimo patirtimi, vaikystės prisiminimais, savo įvairiomis išdaigomis. Susitikimo vedėja pasidžiaugė, kad visi iš šio kaimelio kilę vaikai tikrai pasiekė nemažai: visi įgiję išsilavinimą, įvairias profesijas, sukūrę šeimas, augina anūkus, jiems padeda. Būtų labai smagu, kad šis pirmas susitikimas tęstųsi. To linkėjo ir Dambravoje gyvenęs bei dirbęs Genadijus Savičius, svečias, kuris nepatingėjo atvykti iš Vilniaus.

Šis susitikimas tikrai suartino seniai susitikusius vaikystės draugus, leido susipažinti su jų antromis pusėmis.

Nuoširdus ačiū Aneliukei už jos nuoširdumą, gebėjimą suburti po visus Lietuvos kampelius išsibarsčiusius vaikystės draugus.

Linkime jai daug stiprybės, sveikatos ir tikrai nuoširdžios neapsimestinės šypsenos. Sėkmės Tau linki visi svečiai, marčios ir žentai (Dambravos k.).

Marti B. Šalčiuvienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close