„Lino“ grupės susitikimai

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis, Irena Danilevičienė, Aistė Morkūnienė ir Birutė Songailienė mažiesiems Centro lankytojams organizuoja prevencinės programos „Linas“ grupės susitikimus.

Iš viso planuojama pravesti 12 susitikimų, pirmasis grupės susitikimas jau įvyko

liepos 3 d. Susitikimo tema – „Kartu“. Organizatorių tikslas – sukurti tokią saugumo ir pasitikėjimo vienas kitu atmosferą, kurioje kiekvienas vaikas galėtų būti savimi.

Susitikimo metu buvo aptartos, visų kartu priimtos ir surašytos ant popieriaus lapo elgesio taisyklės, kurios bus viešai matomos visų kitų susitikimų metu.

Pertraukėlės metu, prie pačių vaikų padengto užkandžių stalo, visi maloniai pabendravo. Nepastebimai baigėsi užsiėmimui skirtas laikas. Dalyviai išsiskirstė su mintimi: „Viskas, ką jaučiu yra teisinga, / Tik išreikšti tai – labai sudėtinga. / Bet mokausi, stengiuosi, kiek galiu. / Iki kito karto visiems tariu!“ Iki!

Informaciją parengė socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima, Birutė Songailienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close