Jaunimo šeštadienis su tinkliniu ir „ALIAS“ (GALERIJA)

 

Šeštadienį, gegužės 18 d., „Žiburio“ gimnazijos lauko tinklinio aikštelėse susirinko daugiau nei pusšimtis aktyvių Prienų jaunuolių, nusprendusių kartu su asociacija „Prienų jaunimas“ atidaryti lauko tinklinio sezoną.

                 17 val. prasidėjęs tinklinio turnyras truko kiek ilgau nei penkias valandas. Dalyvauti turnyre panoro net 14 komandų, kurių kiekvieną sudarė keturi nariai (dvi merginos ir du vaikinai). Po įnirtingų varžybų pergalę iškovojo komanda „Pagarba kolūkiui“ (Aurelija Damijonaitytė, Gintarė Černevičiūtė, Gytis Brinevičius, Marius Tizenchauzas) iš Žemaitkiemio. Antrąją vietą užėmė komanda „Aš ir likę kiti trys“, o trečiąją – „Quattro “. Turnyro prizininkams atiteko Visuomenės sveikatos biuro įsteigtos dovanos ir „Prienų jaunimo“ diplomai.

                 Vykstant tinklinio varžyboms, užimti buvo ir tąkart nepanorusieji jo žaisti. 8 komandos, kurių kiekvieną sudarė du nariai, rungtyniavo „ALIAS“ turnyre. Pirmąją vietą iškovojo Daumanto Janeckos ir Viktorijos Marčiukaitytės komanda, antrąją – Paula Jančiauskaitė ir Tomas Kuzmauskas, o trečiąją – Domantas Milaševičius ir Gabija Tomkevičiūtė. Nugalėtojai apdovanoti ne tik asociacijos diplomais, bet ir originaliais prizais – vaisiais.

                 Nors renginį sklandžiai pradėti sutrukdė staigus lietus, organizatoriai džiaugiasi, kad dalyviai neišsiskirstė. Tai tik parodo jaunųjų prieniečių entuziazmą aktyviai leisti laisvalaikį, todėl „Prienų jaunimas“ ir ateityje žada įvairių sporto renginių.

 

Karolina Milušauskaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close