Sveikiname Valstybės šventės proga!

Liepos 6 – ąją švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną.Mielieji, Šiemet skaičiuojame dešimtus metus, kai gyvuoja „Tautiškos giesmės“ iniciatyva, kuri jau spėjo tapti gražia mūsų kartos tradicija. Tai tikras įrodymas, jog ir nedidelė tauta gali sukurti didelius bei reikšmingus dalykus.

Dešimt metų įvairiuose mūsų planetos kampeliuose vienu metu suskamba balsai, nešantys pasauliui žinią apie nedidelę, bet drąsią, laisvę ir nepriklausomybę branginančią tautą, kuri bet kuriuo metu pasiryžusi apginti savo idealus. 2019-ieji – ypatingi, liepos 6-oji Lietuvos Respublikos Seimo paskelbta ne tik Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės“ diena. Sveikindamas Jus šia proga labai kviečiu visus drauge kurti džiugią visuotinę šventę, švęsti liepos 6-ąją giedant „Tautišką giesmę“ iš širdies.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas


Gerbiami birštoniečiai, Liepos 6-ąją švenčiame Lietuvos Valstybės ir pirmojo Lietuvos valdovo Mindaugo karūnavimo dieną. Ši diena kiekvienam mūsų yra svarbus istorinis įvykis, primenantis didingą Lietuvos praeitį, ilgaamžes valstybingumo tradicijas, dovanojantis ypatingą bendrumo jausmą.

Sveikindama Jus šios išskirtinės Lietuvos istorijos šventės proga, linkiu prisiminti nueitą nelengvą Valstybės kelią ir drauge kurti dar šviesesnę ir laimingesnę Lietuvą.

Tegul liepos 6 d., 21 val., skambanti Tautiška giesmė sujungia mūsų visų širdis ir nuvilnija per visą pasaulį, skleisdama pasididžiavimo ir džiaugsmo spalvas.

Gražios ir prasmingos šventės!

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė


Kartu su Karaliaus Mindaugo karūnavimu Lietuva tapo istorine valstybe. Tapo istorijos puslapių verta valstybe. Liepos 6-oji tai ta diena, kuomet mums buvo padovanota galimybė egzistuoti ne tik kaip baltų gentims, bet kaip gilius pamatus turinčiai tvirtovei bei ją saugoti. Mielieji, mylėkime savo gimtą kraštą, savo praeitį ir ateitį!

Redakcija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close