home Sportas Naujų pergalių Martynui linki ir Prienų aistruoliai

Naujų pergalių Martynui linki ir Prienų aistruoliai

Ašmintiškis Martynas Vaitkevičius jau trečius metus mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje, tačiau save iki šiol laiko Prienų krašto atstovu – juk čia pradėjo irkluoti, laimėjo pirmuosius apdovanojimus.

Jau praėjo penkeri metai, kai Martynas, dar mokydamasi Prienuose, iškovojo pirmąjį apdovanojimą – užėmė antrąją vietą irklavimo treniruoklių Concept 2“ varžybose, vykusiose Šiauliuose.

Kasmet jo apdovanojimų kolekcija vis pilnėja – joje daugybė įvertinimų iš įvairių Lietuvoje ir užsienyje vykusių varžybų. Vieni svarbiausių apdovanojimų – 2017 m. iškovota antroji vieta Breste (Baltarusija) vykusioje „BalticCup“ jaunių irklavimo regatoje, olimpinėje 2000 m. rungtyje, ir 15-a vieta, iškovota praeitų metų rugpjūčio mėnesį Račicoje (Čekija) vykusiame pasaulio jaunių irklavimo čempionate.

Šių metų tarptautinių varžybų sezoną Martynas pradėjo Birštone pavasario irklavimo regatoje. Balandžio 20 d. vykusiose varžybose vienviečių valčių klasėje jis iškovojo antrąją vietą.

Po savaitės Trakuose vykusioje tarptautinėje sezono atidarymo irklavimo regatoje Martynas varžėsi net keturiose rungtyse ir iškovojo vieną pirmąją (JM4xM4x), dvi ketvirtąsias (JM2x ir M2x) ir vieną penktąją (JM1x) vietą.

Kol kas rimčiausios varžybos – Europos jaunių irklavimo čempionatas – gegužės 17–19 d. vyko Esene (Vokietija). Porinės keturvietės įgula, kurioje irklavo ir Martynas, nepateko į A finalą, bet bendroje įskaitoje užėmė 8-ą vietą.

Birželio 23-iąją Martynui sukako aštuoniolika. Pilnametystės proga jį sveikina ir dar daug pergalių linki pirmasis treneris Raimundas Kernazickas ir gausus sporto aistruolių būrys iš Prienų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.