Miestui ir žmonėms

Prienų r. savivaldybės administracija, siekdama pagerinti Prienų miesto socialinę infrastruktūrą, įgyvendina projektą „Nemuno upės pakrantės ir Revuonos parko bei jo prieigų sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenės ir verslo poreikiams“, kurio metu tvarkomos trys reprezentacinės Prienų miesto viešosios erdvės. Kompleksiniai viešųjų erdvių atnaujinimo darbai vyksta Revuonos parke ir jo prieigose, Nemuno upės pakrantėje, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio paminklo prieigose. Šiose teritorijose numatyta įrengti aktyvaus poilsio aikšteles, renginių aikštelę, fontaną, sutvarkyti gėlynus (želdinius). Atliekamas pėsčiųjų takų kapitalinis remontas – bus įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai bei sujungti į vientisą sistemą. Taip pat bus įrengtas apšvietimas, automobilių stovėjimo aikštelės, teritorijų vaizdo stebėjimo kameros, mažoji architektūra, ženklai, nuorodos ir kt. Teritorijos bus pritaikytos neįgaliesiems.

Bendra projekto vertė – 1 313 497,63 Eur. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos valstybės ir Prienų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Vieni darbai bus užbaigti anksčiau, kiti – kitą vasarą, o viso projekto įgyvendinimo terminas – 2020 m. pabaiga.

Džiaugdamasis įgyvendinamais projektais Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pabrėžė, kad jie pakeis miesto veidą neatpažįstamai. „Visi norime ir siekiame gyventi kokybiškoje aplinkoje – ar tai būtų nuosava sodyba, butas, ar erdvė, kurioje dirbame, leidžiame laisvalaikį. Jau keletą metų Prienuose gyvename lyg nesibaigiančių statybų aikštelėje: per šį laiką suremontuota F. Martišiaus g., Vytauto g. atkarpa iki tilto, su bendruomenės pagalba sukurta sporto ir pramogų erdvė Paprienėje prie Nemuno, duris atvėrė nauja autobusų stotis, miestą ir Laisvės aikštę puošia fontanas, kuris tapo tikra atgaiva šią karštą vasarą, taip pat vyksta darbai Stadiono mikrorajono viešosiose erdvėse, statomas baseinas, asfaltuojamos gatvės buvusiame kariniame miestelyje, tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas Kęstučio g., dirbami kiti darbai – visa tai skirta mums, mūsų žmonėms, į gimtinę pasisvečiuoti grįžtantiems vaikams ir miesto svečiams. Taip pat labai tikiu, kad sukurta infrastruktūra ir padidėję gyventojų bei turistų srautai paskatins kurti naujas verslo paslaugas – lauko prekybos, maitinimo, laisvalaikio ir kt. Tai labai prisidėtų prie Prienų miesto socialinės ir ekonominės gerovės augimo. Prašau visų gyventojų kantrybės dėl sukeltų laikinų nepatogumų ir kviečiu taip pat prisidėti prie miesto gražinimo: sodinti gėles prie savo verslo įmonių, įstaigų, daugiabučių, puošti žydinčiais augalais pagrindines gatves ir visas gatveles – kurti gražų kraštą ir gerą nuotaiką“, – kvietė Savivaldybės vadovas A. Vaicekauskas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close