Popietė vaikams „Aukime laimingi“

Birželio mėnuo šiais metais negaili šilumos, o Pakuonio krašto vaikai šiluma labai džiaugiasi.

Vieną karštą birželio popietę gausus būrys mokinukų kartu su mokytojomis Giedre, Daiva ir Rasa susirinko į Pakuonio parapijos parką. Juos pasitiko Prienų visuomenės sveikatos biuro specialistės, kurios vaikams priminė, kaip saugiai ir aktyviai praleisti vasarą. Vaikai energingai mankštinosi ir atliko užduotis, siekdami įtvirtinti įgytas žinias.

Vėliau visų susirinkusiųjų laukė įvairios estafetės ir judrieji žaidimai, kuriuos organizavo socialinė darbuotoja Lina Tamošiūnienė, bibliotekininkė Marytė Žaromskienė. Visi vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas, su didžiausiu entuziazmu žaidė „vandens karą“.

Poilsio minutę visi spalvino vasaros simbolį – drugelius ir vaišinosi gaiviais ledais.

Už aktyvų dalyvavimą vaikai buvo apdovanoti prizais, o įnamus išsiskirstė, nors ir šlapi, bet labai laimingi.

Pakuonio laisvalaikio salėsrenginių organizatorė Renata Žibienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close