ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste

ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste bus teikiama nuo 2019 m. birželio 19 d. iki birželio 28 d., pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 11.00 iki 13.00 val.

Maisto produktus ir higienos prekes kviečiame atsiimti adresu: Kęstučio g. 63, Prienai (buvusi Prienų specialioji mokykla). Prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vienam labiausiai nepasiturinčiam asmeniui skirtas maisto produktų kiekis:

Eil. Nr. Maisto produktas Kiekis (vnt.)
1. Kiaulienos konservai 1
2. Miltai 1
3. Konservuoti žalieji žirneliai 1
4. Konservuota burokėlių sriuba 1
5. Saldūs sausi pusryčiai 1

Higienos prekių kiekis:

1. Šampūnas 1
2. Dantų pasta 1
3. Muilas 1
4. Skalbimo skystis 1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close