Autobusų stotyje – muzikuojantys mokiniai

Pirmadienio popietę užsukusius į atnaujintą Prienų autobusų stotį nustebino muzikos garsai – laukimo salėje koncertą surengė Prienų meno mokyklos mokiniai. Netradiciniu koncertu paminėtas rekonstruotos autobusų stoties naujas gyvavimo etapas.

Pasak laikinosios Prienų meno mokyklos direktorės Linos Bendoraitienės, šis netradicinėje erdvėje surengtas koncertas – puikus meno mokyklos ir UAB „Kautra“ bendradarbiavimo rezultatas, pradžiuginęs ir keleivius, ir prieniškius, ir mokinius.

Koncerte dalyvavo per pusšimtį jaunųjų atlikėjų – dainininkų ir muzikantų: solistų, duetų, tercetų ir ansamblių.

„Šiuo renginiu norėjome pakviesti prieniškius į naująją stotį. Juk ne visi miestiečiai keliauja autobusais, bet atėjusieji pasiklausyti jaunųjų muzikantų turėjo progą susipažinti su atnaujinta ir modernia autobusų stotimi, išgerti kavos. Smagu, kad susirinko tikrai daug žmonių, kad ir vaikams patiko koncertuoti tokioje nekasdienėje aplinkoje“, – pasakojo Prienų autobusų stoties operatoriaus – keleivių vežėjo UAB „Kautra“ rinkodaros vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Rekonstruota Prienų autobusų stotis atidaryta birželio 6 dieną. Autobusų stoties rekonstrukcijos vertė – 400 tūkst. eurų. Projektas finansuotas iš Europos Sąjungos fondo ir Prienų rajono savivaldybės lėšų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close